Запитання щодо придбання нового авто

Отзывы о корейских автомобилях - Hyundai, KIA, SsangYong, Samsung. Сюда также относится Nissan Almera Classic

Модераторы: DIGEST, Valeriy

Ответить
bunneh

Запитання щодо придбання нового авто

Сообщение bunneh » Сб май 02, 2015 11:43 am

Добридень!

Надумав нарешті купувати собі перший автомобіль. Допомога з вибором авто мені не потрібна, бо я вже давно обрав Hyundai Grandeur, але є безліч запитань, пов'язаних із встановленням додаткового обладнання та самим процесом купівлі. Сам автомобіль 2013-ого року випуску, в максимальній комплектації і коштує зараз 840 000 грн.

Що я планую зробити:
  • Купити автомобіль в кредит з першим внеском в районі 15-30%. Відсоток залежить від того, скільки мені будуть коштувати всі інші супутні витрати.
  • Купити повне КАСКО.
  • Купити іменний або номерний знак з конкретним набором символів.
  • Зробити антикорозійну обробку кузова і встановити захист дна автомобіля.
  • Встановити сигналізацію і механічну систему блокування коробки передач.
  • Встановити мультимедійну систему та камеру заднього огляду.
  • Замінити галогенові лампи дальнього світла на ксенонові.
  • Купити і встановити реєстратор.
В принципі, я скоро піду в автосалон і запитаю все це там, але хочеться бути підготовленим. Та й практика показує, що далеко не кожний агент може відповісти на всі мої запитання.

Стосовно самого придбання:
  • Чи офіційні дилери взагалі встановлюють додаткове обладнання на автомобілі? Дуже хочеться, щоб на автомобіль зберіглась гарантія.
  • Скільки мені приблизно буде коштувати повне КАСКО, якщо моя ліцензія водія була видана 2009-ого року, а мені зараз 26 років? Чи буде додаткове обладнання впливати на вартість КАСКО?
  • Чи буде додаткове обладнання впливати на розмір внеску в Пенсійний Фонд під час першої реєстрації автомобіля? Правильно я розумію, що цей внесок становитиме 5% від вартості автомобіля?
Стосовно номерного знаку:
  • Скільки коштуватиме іменний номерний знак, що складається з п'яти символів?
  • Правильно я розумію, що іменний номерний знак є лише додатковим до звичайного, і що мені доводитиметься його змінювати на основний при виїзді за кордон?
  • Скільки приблизно коштуватиме номерний знак з конкретним набором символів, наприклад, "АА 6699 АА"?
  • Чи правильно я розумію, що офіційно такий знак купити неможливо, що при купівлі гроші підуть в кишеню конкретним людям, а не в бюджет?
Антикорозійна обробка і захист дна:
  • Чи потрібно взагалі робити антикорозійну обробку для цього авто, чи вона там вже зроблена за промовчуванням? Скільки це приблизно буде коштувати?
  • Який найкраще ставити захист дна автомобіля і скільки він приблизно буде коштувати?
Сигналізація і блокування коробки передач:

Вимоги до сигналізації:
  • Вона має бути якісною і надійною. В неї мають стояти всі можливі датчики. Ціна практично не має значення.
  • Вона має повністю інтегруватись в штатний брелок автомобіля і систему безключового доступу. Я не хочу носити два пульти чи бути змушеним діставати ключ з кишені.
  • Вона не має спрацьовувати на феєрверки, грім чи інші шуми.
  • Сирена має відрязнятись від тієї, що встановлена на більшості автомобілів, щоб я її міг легко впізнати. Найкраще - це перервчастий звук клаксона, такого майже ні в кого нема.
  • Було б непогано, якби в разі викрадення авто можливо було відстежити його переміщення за допомогою GPS.
  • Потреби в якихось додаткових функціях чи автозапуску двигуна немає. Я цим все одно користуватись не буду.
Запитання:
  • Порадьте сигналізацію, яка відповідає моїм потребам. Скільки це мені приблизно буде коштувати?
  • Чи можливо в цей автомобіль встановити систему механічного блокування коробки передач, враховуючи, що вона автоматична? Якщо так, то скільки це приблизно буде коштувати?
Мультимедійна система і камера заднього огляду:

Вимоги до мультимедійної системи:
  • Інтерфейс має підтримувати англійську або українську мову. Російська - не варіант.
  • Має підтримувати всі стандартні функції - бортовий комп'ютер, двозонну кліматичну систему, акустичну систему Infinity з сабвуфером, камеру заднього огляду і навігацію.
  • З усіх можливих варіантів, хочу обрати ту, що найзручніша в користуванні, має найкращу картинку та не гальмує.
  • Бажано, щоб читала музику в форматі Lossless (FLAC, APE).
  • Має бути наявна можливість оновлення та додавання навігаційних мап. Є плани в майбутньому подорожувати на цьому авто Європою.
Ось всі моделі штатних мультимедійних систем, що мені вдалося знайти:
  • RoadRover
  • MyDean 7185
  • Hits ANHY801
  • RedPower 12104
  • RedPower 18104
  • Winca C104
  • PMS P57050
Запитання:
  • Яка з наведених мультимедійних систем найбільше відповідатиме моїм потребам?
  • Чи можливо якось оновлювати або замінювати програмне забезпечення системи на краще?
  • Я знайшов таку штатну камеру заднього огляду - BGT 2887CCD. Чи існують ліпші варіанти? Важливо, щоб добре працювала вночі.
Ксенонові лампи дальнього світла:
  • Чи правильно, що для дальнього світла Hyundai Grandeur потрібні лампи з цоколем H7?
  • Чи правильно, що якщо я хочу, щоб лампи світили стандартним яскравим білим кольором для максимальної видимості і мінімуму понтів (без холодного синього відтінку), то потрібно обирати лампи з температурою 4300?
  • Що мені ще потрібно буде зробити, щоб все було легально і правильно зроблено? Чи потрібно ставити якісь інші лінзи?
  • Порадьте якісь якісні лампи, враховуючи всі попередні пункти.
Реєстратор:

Вимоги:
  • Картинка має бути максимально якісною (1080p). Також дуже важливо, щоб охоплював великий кут огляду та добре працював вночі.
  • Бажано, щоб займав якомога менше місця і не затуляв мені дорогу.
  • Хочу поставити дві камери - спереду і ззаду. Краще купувати два окремих реєстратори чи варто розглянути варіант з двома камерами? Як під'єднати камеру, що буде прикріплена на задньому склі?
Запитання:
  • Враховуючи вимоги, порадьте якісь якісні варіанти.
Наче запитав все, що хотів.

Наперед дякую усім, хто витратить трохи свого часу та трохи полегшить мені життя!

DarkDart
Гений
Гений

Re: Запитання щодо придбання нового авто

Сообщение DarkDart » Чт май 14, 2015 5:24 pm

[*]Зробити антикорозійну обробку кузова і встановити захист дна автомобіля.
Антикор не нужен. Номера с красивыми наборами цифр продаются официально.
[*]Встановити сигналізацію і механічну систему блокування коробки передач.
С предъявляемыми требованиями официалы не справятся. Придется обращаться в специализированные конторы.
[*]Замінити галогенові лампи дальнього світла на ксенонові.
Ничего не надо менять. Они штатно ксеноновые.

Ответить