какую лучше покупать: растаможенную или нерастаможенную?

Здесь обсуждаются проблемы растаможки авто, законодательства в этой сфере

Модераторы: 1342, DIGEST, AK-47

Ответить
tangrig

какую лучше покупать: растаможенную или нерастаможенную?

Сообщение tangrig » Вт фев 12, 2008 11:40 pm

Всем доброго времени суток!
Ребята, подскажите, дело такое: предлагают мне нерастаможенную иномарку (сам иностранец приехал сюда на ней, а теперь не хочет гнать назад). Так я не знаю что лучше: брать нерастаможенную (а как и что потом с ней делать?) или же воздержаться и найти растаможенную.
Всем спасибо за советы!!!
tangrig

Vladimir257
USER
USER

Сообщение Vladimir257 » Ср фев 13, 2008 5:17 am

esli y tebya takie voprosu est', eto o chem gavarit skaree vcego tu ne sil'no znaesh po povady raztomojki avtomobileu na terr ykrainu, mou tebe sovet pokypau chesnyu mashuny chto bu y tebya ne poevilis' galavniki poje, ne lez' v ety xolepy.

ydachi

iverr
Профи
Профи

Re: какую лучше покупать: растаможенную или нерастаможенную?

Сообщение iverr » Ср фев 13, 2008 9:28 am

tangrig писал(а):Всем доброго времени суток!
Ребята, подскажите, дело такое: предлагают мне нерастаможенную иномарку (сам иностранец приехал сюда на ней, а теперь не хочет гнать назад). Так я не знаю что лучше: брать нерастаможенную (а как и что потом с ней делать?) или же воздержаться и найти растаможенную.
Всем спасибо за советы!!!
Встрёмно всё это!!! :x Бери нормальну машину без гемороя! :D
Кто понял жизнь, тот больше не спешит.
Nissan QQ

mike
Думающий
Думающий

Сообщение mike » Ср фев 13, 2008 1:08 pm

Чувак! забудь про нерозмитнену машину- мінінгіта вагон. (хіба що в тебе є супер-пупер канал). або потерпи, може через півроку-рік щось поміняеться з розмитненням ( ВТО)

Ruslan Sl
Профи
Профи

Сообщение Ruslan Sl » Ср фев 13, 2008 4:45 pm

Ви насправді вірите в такі швидкі зміни? На Вашу думку, держава дарма придумала таку силену кількість бар'єрів і перепон для імпорту авто аби за декілька тижнів їх скасувати? А що будуть робити тисячі чиновників, які стоять напоготові для "допомоги" громадянам? CЕС, УкрСЕПРО, екологія, урологія,....... :lol:

Ruslan Sl
Профи
Профи

Сообщение Ruslan Sl » Чт фев 14, 2008 12:03 pm

Одного разу років 3 тому в Хмельницький до відомого дилера запчастин приїздили німці З Bosch для того аби заключити контракти для повноцінних поставок в Україну своєї номенклатури товарів. Щоби провести митні операції українська сторона запросила допомогу в проведенні сертифікації партій товару, німці одразу ж надали свої сертифікати, які дійсні в усьому світі. На що українська сторона керуючись чинним законодавством, стверджувала, що необхідні додаткові випробовування в УкрСЕПРО, в спеціалізованному інституті. Німці, відвідавши згаданий інститут, поглянувши на техніку від царя Гороха, якою проводять дослідження наші вчені мужі, сказали, що Bosch- це ім"я відоме в усьому світі, а ви- всього лиш якайсь країна, яка пробує щось нове з молотком в руках віднайти. Прогрес вже давно не стоїть на місці, але це не стосується українського чинного законодавства. Прикро, що якійсь люди передпенсійного віку пробують за ГОСТами вже неіснуючої країни досліджувати сучасні прилади і пристрої, маючи в руках викрутки, ножі, хімреагенти часів 80-х років 20 ст.. А від результатів їх досліджень в певній мірі залежать результати роботи величезних структур і підприємств неньки України. Від ратифікації угод по ВТО Верховною Радою наступного дня сонце над країною не почне сяяти краще, а люди добросовістніше виконувати свої обов"язки. :?

Ответить