В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий: Авто новости от AUTO-Consulting - ZF

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новости CARS TRUCKS BUSES СКИДКИ % Статистика 125 лет SKODA
Поиск по новостям

Расширенный поиск
Разделы
Главная
Новости
 Рынок автомобилей
 Акции в автосалонах
 Тест-драйвы
 Статистика автопродаж
 Рынок автобусов
 Рынок грузовиков
 Военная техника
 Производство автомобилей
 Законодательство
 Автобизнес LIFE
 Дилерская сеть
 Кредиты/лизинг/страхование
 Сельхозтехника
 Авто-электроника
 Рынок запчастей
 Рынок шин
 Мототехника
 Советы владельцам авто
Растаможка авто
Подписка на новости


• Новости по теме: ZF
• ZF Aftermarket лидирует на рынке послепродажного обслуживания нового поколения
• В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий
• В ассортименте ZF Aftermarket появился набор специального инструмента для замены амортизаторов
• ZF разработала автомобильный суперкомпьютер
• В ассортименте ZF появился ремкомплект электрического стояночного тормоза
• ZF представила новейшую тормозную систему для электромобилей
• ZF Aftermarket проведет тренинг по системам сцеплений SACHS для коммерческих автомобилей
• ZF представила полуприцеп с электроприводом, который экономит 16% топлива у тягача
• ZF представляет новые модульные системы электропривода
• ZF завершил сделку по приобретению WABCO
Еще по ZF...
Новости от AUTO-Consulting
Все новости по теме - европейский союз

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий

рынок запчастей | Опубликовано - 2021-09-21 17:23:19 (2520 раз прочитано)
В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF
ZF Aftermarket прагне зробити водіння і обслуговування автомобілів привабливим для кожного. Вирішальну роль тут відіграють інноваційні технології ZF для легкових, комерційних і вантажних автомобілів, причепів і автобусів. Нові продукти, такі як модульні датчики АБС (бренд WABCO) і електричний підсилювач гальм для електромобілів (бренд TRW), - лише окремі приклади з широкого, інноваційного асортименту продукції, який буде представлений на цифровому стенді ZF Aftermarket в рамках виставки Automechanika 2021, яка пройде з 14 по 16 вересня. Однією з ключових тем цифровий виставки стане екологічно чисте виробництво. Один з елементів програми ZF, спрямованої на охорону навколишнього середовища, - це рішення в галузі промислового відновлення, ремонту і дооснащення автомобілів, що дозволяють знизити витрати на матеріали і скоротити обсяг шкідливих викидів. Другий її елемент - забезпечення заводів концерну «зеленої» енергією. ZF Aftermarket вперше представить гальмівні колодки TRW серії #greenaftermarket.
Останнім часом набирає обертів цифровизация автомобільної галузі. Як наслідок, зростають і вимоги споживачів до функціональності, швидкості і комфорту. Разом з партнерами ZF Aftermarket прагне зробити водіння і обслуговування автомобілів привабливим для кожного. «Цінності нашої концерну - довіру, самовіддача і уважність - реалізуються не тільки при сервісної підтримки. Вони повинні бути помітні для споживача і бути присутнім на кожному етапі виробничого ланцюга», - пояснює доктор Хольгер Хеттих, керівник відділу ZF Aftermarket по роботі з клієнтами та розробці стратегії.

Запорука успіху - тісна співпраця з партнерами. «Ми практикуємо індивідуальний підхід до клієнтів, прагнемо зробити все для їх комфорту і постійно підтримуємо зв'язок - тільки так ми зможемо постійно підвищувати якість обслуговування», - підкреслює доктор Хольгер Хеттих.

Підвищення кваліфікації працівників СТО
Мета ZF Aftermarket - зробити так, щоб всі учасники ринку знали про технології нового покоління, розуміли, з якими проблемами може бути пов'язане їх впровадження, і були готові їх вирішувати. Завдяки таким сервісним концепціям для СТО, як ZF [pro] Tech, СТО забезпечуються повним сервісним пакетом, що передбачають доступ до інструкцій з монтажу компонентів на конкретні автомобілі і повної технічної інформації про ZF Aftermarket та інші пропозиції концерну. Крім того, ряд навчальних курсів дозволяє співробітникам СТО придбати глибокі пізнання в області автомобільної техніки наступного покоління.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

Ширше асортимент - більше можливостей
Продукція наших відомих марок Lemförder, Sachs, TRW і WABCO, інноваційні технології та послуги, орієнтовані на майбутнє, - ось що робить пропозиції концерну привабливими для клієнтів. «Продукцію наших торгових марок завжди відрізняло збалансоване поєднання інноваційних рішень і досвіду. Наші клієнти можуть бути впевнені, що наш широкий асортимент дозволить їм зайняти свою нішу на ринку і впевнено розвиватися », - пояснює доктор Хольгер Хеттих.

Серійні інноваційні рішення для післяпродажного обслуговування: електричний підсилювач гальм TRW для електромобілів
З підвищенням ефективності двигунів внутрішнього згоряння, поширенням гібридних автомобілів і електромобілів особливо актуальні стають модульні масштабовані рішення для гальмівної системи. Електричний підсилювач гальма TRW являє собою спеціальну електронну систему для збільшення зусилля водія, прикладають до педалі гальма, а також його точного дозування, замінюючи традиційні вакуумні підсилювачі гальм і навіть застосовувані вакуумні насоси, системи шлангів, кабелів, блоків, які обслуговують їх. Дана система TRW і ZF Aftermarket - справжня інновація в області серійного виробництва. Вона не тільки відповідає високим вимогам до комфорту і стандартам безпеки, а й підтримує рекуперацію енергії гальмування, а значить, підходить для багатьох автомобілів, що працюють виключно на електричній тязі. Спеціальна програмна функція забезпечує надійне утримання в режимі паркування за допомогою електричного стоянкового гальма.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

Новинка на ринку післяпродажного обслуговування: модульні датчики АБС бренду WABCO
Новітній продукт марки WABCO допоможе знизити витрати і підвищити задоволеність клієнтів. Він дозволяє вирішити поширену проблему: коли на СТО потрапляють комерційні автомобілі з несправним датчиком АБС, виникає необхідність замовити конкретну модель даної запчастини, але вона може бути відсутнім у дилера. Спеціально для таких випадків, з якими стикаються незалежні СТО, був розроблений модульний датчик АБС. Він складається з короткого датчика АБС зі стандартним роз'ємом KEA, який кріпиться до колеса, подовжувач кабелю (довжина може варіюватися) і набором адаптерів, що відповідають основним типам ЕБУ, доступним на ринку. Після установки модульної системи на автомобіль заміні підлягатиме лише несправний компонент, що значно прискорить ремонт, а також скоротить час простою і відповідні витрати.

Система відрізняється своєю універсальністю: СТО більше не буде потрібно тримати на складі широкий асортимент різних датчиків. Варіювання трьох параметрів (тип датчика, довжина, тип роз'єму) дозволяє замінити сотні модифікацій готових виробів. Замість понад 400 оригінальних запчастин тепер використовуються лише два існуючих датчика АБС, десять подовжувальних кабелів і вісім адаптерів. В майбутньому планується розширити ряд адаптерів, щоб система покривала ще більше оригінальних артикулів. До кінця року стане доступним інструмент для вибору датчика частоти обертання колеса, який допоможе співробітникам СТО підбирати потрібну комбінацію варіантів, навіть не маючи під рукою інших запчастин для порівняння.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

ZF Bus Connect: як дізнатися все про транспортні засоби
ZF Bus Connect - новий продукт для післяпродажного обслуговування нового покоління. Це інструмент управління автопарком, що дозволяє підприємствам громадського транспорту і приватним перевізникам підвищити ефективність і ККД процесу перевезень.
• Безпека. Система відстеження дій водія і небезпечних ситуацій на дорозі поряд з геозонірованіем допомагає запобігти аварії і захищає від угону.
• Ефективність. Оцінка даних, що надходять від кожного транспортного засобу, в режимі реального часу дозволяє оптимізувати роботу водія, коригувати маршрути і знизити витрату палива.
• Час корисної роботи. Раннє виявлення пошкоджень або зносу витратних матеріалів, а також діагностика і ремонт «на льоту» дозволяють скоротити час простою.

ZF Bus Connect може використовуватися з гібридними і електричними автобусами, а також в автопарках з різними типами транспортних засобів. Користувачі отримують детальні відомості про кожному автобусі: є відстеження місцезнаходження в режимі реального часу, поточної витрати палива або заряду акумулятора; можна переглянути статус технічного обслуговування конструктивних елементів, рівень тиску повітря в шинах, ступінь зносу гальм та інші системні повідомлення.

В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий - ZF

Партнерство - ключ до успіху
Коли мова йде про розвиток післяпродажного обслуговування нового покоління, не можна недооцінювати важливість партнерства з іншими компаніями.

«З чим не впоратися самотужки - з тим можна впоратися спільно». «Ці слова були сказані майже 200 років тому, але і зараз вони не втрачають актуальність», - підкреслює доктор Хольгер Хеттих. «Досягнення глобальних цілей, таких як становлення економіки сталого розвитку, подолання цифрової ізоляції і навіть розробка концепції післяпродажного обслуговування автомобілів нового покоління, можливо тільки спільними зусиллями. Дивізіон ZF Aftermarket радий новим партнерам, які вітають інновації та трансформації, і, як і ми, прагнуть зробити водіння і обслуговування автомобілів безпечним для навколишнього середовища і привабливим для споживачів».

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Подпишись на канал в Telegram


Подпишись на новости по почте
Новости по теме - европейский союз Все новости по теме рынок запчастей


Интересное по теме...
• Что будет с ценами на авто? Стоимость дефицитных микрочипов Bosch в Китае выросла в 300 раз
• В будущее вместе. ZF Aftermarket демонстрирует целый ряд новых технологий
• ZF Aftermarket лидирует на рынке послепродажного обслуживания нового поколения
• В России уже начались перебои с поставками запчастей для авто
• На запасные части и аксессуары Mitsubishi действуют выгодные цены до -34%
• Bosch усовершенствовал стеклоочистители Aerotwin
Главные новости
• В центре Киеве паркоместа будут продавать на аукционе. Известны цены
• Укравтокомплект представил проверенные решения на шасси МАЗ
• В Украине стартуют продажи обновленного Renault Koleos
• В Украине уже наблюдается дефицит запчастей к автомобилям, но пока еще не везде
• IVECO увеличивает присутствие в коммунальном секторе украинского авторынка
• Какие новые модели авто Stellentis обещает привезти в Украину
• МАЗ остается лидером в коммунальном секторе
• В Украине представили сразу несколько моделей спецтехники на шасси Daewoo
• Toyota подтвердила статус самого дорогого автомобильного бренда в мире
• Mazda снимет с производства кроссовер CX-3
• Завод «Альфатекс» представил широкий ряд спецтехники для коммунальщиков
• За 9 месяцев рынок автолизинга в Украине вырос на 39%
• Правила безопасности: почему важно проверять тормоза при каждом посещении СТО
• Сегодня заработали еще 17 комплексов автофиксации нарушений ПДД. Больше всего в Харьковской области
• В порту Черноморск установили рекорд разгрузки судна с автомобилями
• OPEL Mokka вышел в финал конкурса AUTOBEST 2022
• В Украине появился новый производитель автокранов
• Почему сервис «Stellantis Украина» стал лучший в Европе
• UPG закупит 200 бензовозов
• Новый кроссовер ЗАЗ Одесса оказался фейком
Все новости...

Авто- мото- музеи и коллекции Украины
«Фаэтон» Запорожье
«Ретро Гараж» Львов
«Винтаж Гаражъ» Днепр
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомир» Каменское
Ретромотомузей Львов
Zastava Умань
Мотоколлекция OldCarService Киев
Гараж Януковича
Мотоколлекция Берегово
Коллекция Львовских мопедов
100 экземпляров за 100 лет

Заводы, где делают
Ваши машины
Украинский авторынок за 100 лет
ЗАЗ 2009 г., Как делают ZAZ Forza 2011 г., ЗАЗ 2017 г.
Богдан (Черкассы), 2009, 2013, 2019 год
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкасский Автобус 2003, 2016 год
КрАСЗ
Что осталось от ЛАЗа
Что осталось от КМЗ
Что осталось от ХВЗ
Что осталось от ЛМЗ
Еврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
История КМЗ
Завод им. Малышева
Киевский БТЗ
Первый украинский автозавод
Велосипеды Украины
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 год
FORD Otosan
MAN & Neoplan Турция
IVECO
MAN
Scania Сёдертелье
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Счетчики


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярные новости
• В Украине начался дефицит популярных моделей автомобилей. Какие авто уже нельзя купить?
• На выставке в Кропивницком представили почти 100 моделей автомобилей. Есть и всеукраинские дебюты
• На каких автобусах будут ездить в городах Украины. Обзор выставки City Trans 2021
• Автомобильный рынок погружается в небывалый кризис, который зацепил уже и логистику. Что же рекомендуют в ECG
• Как изменились цены на б/у автомобили в Украине
• Укрпошта выставила на продажу 1600 старых автомобилей
• Стали известны сроки окончания дефицита микрочипов для производства автомобилей
• В Украине нашли огромную коллекцию редких мотоциклов
• Тест-драйв обновленного Renault Megane. Что изменилось
• Недорого, практично и очень симпатично. Тест-драйв обновленного Citroen C3 Aircross
• Каким был Киевский мотозавод в 1992 году. Уникальные архивные кадры
• Главные новинки коммерческой техники на выставке "АГРО-Экспо" в Кропивницком
• Сколько в мире до сих пор осталось первых киевских мотоциклов
• Украинский авторынок в сентябре показал 20%-ый рост продаж
• На дорогах Украины начали устанавливать необычные радары измерения скорости
Акции у дилеров...
• В сети СТО АИС можно выгодно подготовить авто к зимнему сезону
• В Украине зафиксированы специальные цены на среднетоннажные грузовики JAC N56
• На Renault стартовало выгодное сезонное предложение на колеса и диски
• Автомобили JAC в наличии в Украине предлагаются по сниженным ценам
• Цены на моторы, АКПП и детали подвески для автомобилей PEUGEOT и CITROEN снижены на 70%
• Nissan предлагает выгодно подготовить авто к зиме
• В октябре Mitsubishi ASX доступнее на 70 000 грн.
• На детали подвески и тормозной системы для PEUGEOT, CITROEN, OPEL действует выгода -20%
• Покупатели нового Hyundai получают Автобезопасность в подарок
• «Путешествуй уверенно с Renault»: владельцы Renault могут выгодно подготовить авто к зиме
• Volkswagen Без Забот: выгода на VW T-Cross достигает 33 тыс. грн.
• Купить б-у седан из Кореи в АИС можно со скидкой до 27 000 грн.
• Для автомобилей PEUGEOT, CITROEN и OPEL действуют выгодные условия по замене масла Eurorepar
• В Украине доступен Dongfeng DFA 1090 с изотермическим кузовом по специальной цене
• Renault предлагает оригинальные аксессуары для защиты авто по выгодной цене
Авто история
История АвтоЗАЗа
История Богдан/ЛуАЗ
История Черкасский автобус
История КМЗ / КМЗ 75 лет
Музей Audi
Музей BMW
Музей Citroen
История Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
История Dangel 4x4
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копейка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Первый украинский мотоцикл
Самая первая мотоколяска К-1В
Первый киевский мотоцикл К-1Б
Все модели ЛМЗ
История Mini
Музей в Брюсселе
Музей в Турине
Музей в Пекине
Музей в Шанхае
Гараж Князя Монако
Авто королей XX века
Гараж Януковича
Китайский автопром
Турецкий автопром
Корейский автопром
Авто II мировой войны
Автомобили Великой Победы
Авто Лэнд-лиза
Лимузины русских вождей
Киевский троллейбус
Киевский автобус
Первые украинские троллейбусы
Киевский скоростной трамвай
НТУ - 75 лет
Первые авто и автоСМИ в Украине
Статистика украинского авторынка за 100 лет
Сколько авто продали в Независимой Украине

Великие личности Андре Ситроен, Джорджетто Джуджаро, Луиджи Колани, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Алексей Сахновский, Свемпа, киевлянин Владимир Веклич, Филипп Прибылой Д4
 
Связь
Тел.: +38 044 496 28 50 / 51 / 52
Пишите нам >>>
Сделать стартовой | В избранное
Экспорт новостей |
Реклама на сайте
Распечатка, сохранение, перевод на другой язык или носитель материалов, опубликованных в новостях AUTO-Consulting, допускаются только для личного использования. Другое использование материалов (в том числе, частичная либо полная публикация) допускается только с разрешения ИАГ AUTO-Consulting. Использование материалов www.autoconsulting.com.ua, допускается при наличии гиперссылки на www.autoconsulting.com.ua.