Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid: Авто новини від AUTO-Consulting - Jeep

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Jeep
• Електричний Jeep Wagoneer S отримав надпотужний двигун 608 к.с.
• Що відомо про новий повноприводний Jeep Avenger 4xe
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Jeep фіксує підвищений попит на рожеві авто
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Wrangler
• В Україні доступні автомобілі Jeep Compass 2024 в нових комплектаціях
• На купівлю автомобілів PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles, OPEL та JEEP діють вигідні програми фінансування та гранти
• Тест-драйв: Чим здивував Jeep Compass e-Hybrid
• Новий Jeep Avenger вже скоро буде доступний в Україні. Оголошено версії та комплектації
• Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні
Ще по Jeep...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-11-27 14:44:53 (1767 разів прочитано)
Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep
На хвилі значного успіху продажів Jeep Avenger, Бренд Jeep® приймає рішення розширити модельний ряд цього популярного кросовера – й представляє нову версію Jeep Avenger e-Hybrid. Головною метою появи новинки є прагнення Бренду надати клієнтам максимальну свободу та гнучкість вибору між кількома різними силовими агрегатами: бензиновим, електричним, гібридним.
Компактний кросовер Jeep Avenger e-Hybrid забезпечує виняткові враження від водіння та одночасно дозволяє знизити CO2 – усе завдяки використанню інноваційної покращеної гібридної технології 1.2T e-DCT6 P2 48V MHEV, що розширює новаторський шлях електрифікації Бренду Jeep. Замовити нову модель Jeep Avenger e-Hybrid європейські клієнти зможуть вже наприкінці листопада поточного року.

Піонери електрифікації Бренду Jeep
Бренд Jeep постійно рухається у напрямку нової концепції електрифікованої мобільності, що дозволяє покращити ходові якості, рівень комфорту, паливну економічність, дбайливе ставлення до навколишнього середовища. Стратегія електрифікації стартувала в Європі наприкінці 2020 року та знайшла своє відображення у вигляді технології 4xe Plug-In Hybrid на автомобілях Jeep Compass, Jeep Renegade, Jeep Wrangler, Jeep Grand Cherokee.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Наступним кроком в 2023 році стала поява першого в історії Бренду повністю електричного транспортного засобу – йдеться про компактний кросовер Jeep Avenger. Він чудово поєднав культову ДНК Бренду Jeep з компактними розмірами, унікальними можливостями, привабливим стилем, чудовою функціональністю та технологічністю. Наче «чистий прояв концентрованої свободи», електричний кросовер Jeep Avenger гарантує впевненість та спокій за будь-яких умов: як на дорозі, так і поза її межами. І тепер Новий Jeep Avenger e-Hybrid готовий запропонувати ще більше впевненості під час довготривалих заміських подорожей, а також ще більше комфорту під час щоденних коротких поїздок у великому місті.

Надсучасний електричний привод
Гібридний силовий агрегат Нового Jeep Avenger e-Hybrid є вершиною технологічних досягнень, що забезпечує винятковий комфорт та гарну продуктивність за будь-яких умов.

Цього вдалось досягнути завдяки поєднанню бензинового двигуна та електроприводу. Передові технології Нового Jeep Avenger e-Hybrid гарантують максимально легке та зручне керування, дозволяючи клієнтам насолоджуватись повністю електричною мобільністю під час руху на низьких швидкостях. Також варто відзначити використання автоматичної 6-ступеневої коробки перемикання передач e-DCT6 з подвійним зчепленням та вбудованим електромотором, який використовується у складі гібридної системи.

Електродвигун покращує ефективність руху та задоволення від водіння, а також дозволяє транспортному засобу рухатися з вимкненим двигуном внутрішнього згоряння за певних умов. Наприклад, режим повністю 100% електричного приводу активується під час руху в умовах міста зі швидкістю до 30 км/год.: так вдається досягнути автономності пробігу до 1 км у електричному режимі. Крім того, електропривод може спрацьовувати на міських та позаміських дорогах, коли водій відпускає педаль акселератора та є стабільні умови руху – в цьому випадку можна вимкнути бензиновий двигун та заощаджувати пальне.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Гібридна технологія з електромотором також дозволяє швидко запускати бензиновий двигун. Нарешті, також забезпечується плавний та безшумний перехід/перемикання в роботі між двигуном внутрішнього згоряння та електромотором під час їх окремої або сумісної роботи.

Ключ до продуктивності гібридного силового агрегату 1.2T e-DCT6 P2 48V MHEV кросовера Jeep Avenger e-Hybrid полягає в гармонійному поєднанні сучасного бензинового 1,2-літрового 3-циліндрового двигуна внутрішнього згоряння потужністю 100 к.с., 48-вольтової літій-іонної акумуляторної батареї, яка забезпечує енергією електромотору гібридної системи, а також інноваційною 6-ступіневою коробкою перемикання передач з подвійним зчепленням та вбудованим електродвигуном. Саме в конструкції коробки передач передбачено електромотор P2 потужністю 21 кВт (29 к.с.) та електричний інвертор-перетворювач для його живлення. Таким чином, нова 6-ступенева коробка перемикання передач виступає центральним елементом гібридної системи, яка поєднує два двигуни – бензиновий та електричний – для оптимізації їх робочих режимів та досягнення максимальної ефективності руху за будь-яких умов.

Електромотор збільшує крутний момент на низьких обертах, забезпечує тихий та миттєвий старт з місця, плавне і швидке прискорення. Чистий 100% електричний привод також дозволяє реалізувати функцію «e-creeping»: завдяки електромотору, можна здійснювати короткі проїзди вперед без запуску двигуна внутрішнього згорання. Наприклад, ця можливість корисна в заторах, де відчутно допомагає знизити викиди СО2 та споживання палива. Крім того, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid може паркуватися в повністю 100% електричному режимі – зручно та тихо, екологічно чисто для довкілля.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Нарешті, гібридна технологія забезпечує можливість рекуперації енергії під час гальмування. Таким чином, водій Нового Jeep Avenger e-Hybrid отримує повну свободу руху та комфорт використання гібридної системи без будь-якої додаткової уваги – адже акумулятор заряджається самостійно та автоматично за допомогою рекуперації, усуваючи потребу в необхідності заряджанні від мережі.

У типових умовах водіння, гібридний силовий агрегат може запропонувати до 15% зменшення викидів вуглекислого газу CO2 та споживання палива, порівняно з аналогічним звичайним двигуном внутрішнього згоряння. У питаннях зниження викидів СО2 та скорочення споживання палива також допомагає особливий робочий цикл Міллера, за яким працює двигун внутрішнього згорання. У результаті викиди CO2 складають 111-114 грамів на 1 км – це робить Новий Jeep Avenger e-Hybrid дуже вигідним у власній категорії, що надзвичайно важливо для європейського ринку.

Приємна динаміка та вражаючі відчуття під час руху
Новий Jeep Avenger e-Hybrid демонструє прискоренням від 0 до 100 км/год за 11 секунд та приваблює практично миттєвою передачею крутного моменту завдяки електромотору – що особливо приємно для водія. Загальна конфігурація гібридного силового агрегату з використанням електромотору оптимізує продуктивність двигуна внутрішнього згоряння, особливо під час його перезапусків, а також пом’якшує ефект «turbo lag» (турбо-ями). Відповідно, додаткова потужність та крутний момент від електродвигуна, особливо в перші секунди початку руху, забезпечує швидку реакцію на натискання педалі акселератора та винятково позитивні враження від водіння.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Такого вражаючого результату вдалось досягнути завдяки комбінації бензинового турбодвигуна, що видає 74 кВт (або 100 к.с.) максимальної потужності та 205 Нм крутного моменту, електромотору потужністю 21 кВт (або 29 к.с.) з крутним моментом 55 Нм, та новітньої 6-ступеневої трансмісії, яка поєднує ці два мотори в єдине ціле.

Водночас, під час руху в чисто електричному режимі, двигун внутрішнього згоряння вмикається лише за необхідності, коли потрібна додаткова потужність. Це дозволяє мінімізувати викиди СО2 та споживання палива під час повільного руху та маневрування на місці. Результатом є вражаюча економічність Нового Jeep Avenger e-Hybrid – лише 5,1 л на 100 км (змішаний цикл). З урахуванням чудової економічності, 44-літровий паливний бак означає максимальну свободу пересування – все у повній відповідності традиціям Бренду Jeep!

Новий Jeep Avenger e-Hybrid – нові візуальні особливості стильного кросовера
Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid готовий запропонувати не лише новий силовий агрегат, але й нові функції – наприклад, панорамний скляний дах Open-Air Sky Roof. Останній дарує водію та пасажирам відчуття відкритого неба, незабутні враження від подорожі, покращує загальне задоволення від часу, проведеного за кермом. Також варто відзначити й інші покращення та технології для досягнення максимального комфорту: водійське сидіння з електроприводом та функцією масажу, оздоблення салону шкіряними елементами тощо. У підсумку, комфортне високотехнологічне сидіння водія забезпечує оптимальну підтримку та додаткове відчуття розслаблення під час довгої подорожі, завдяки чому позитивне враження від водіння Нового Jeep Avenger сягає безпрецедентно високого рівня.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Новинка Jeep Avenger e-Hybrid демонструє покращення як ззовні, так і в середині. Наприклад, зовні Новий Jeep Avenger e-Hybrid може похвалитися спеціальним логотипом, що підкреслює його електрифіковану сутність. А всередині увагу привертає 7-дюймовий або навіть 10,25-дюймовий дисплей, що відображає роботу системи e-Hybrid: обраний режим водіння, актуальний стан двигунів, показник лічильника потужності тощо. Крім того, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid оснащений пелюстками під кермом, які дозволяють самостійно обирати передачі та контролювати роботу трансмісії e-DCT6.

А для того, щоб кожна подорож була ще більш приємною, для Jeep Avenger доступні дві онлайн-системи. По-перше – це Connect ONE, що надає допомогу та безпеку в разі потреби. По-друге – це Connect PLUS, що пропонує максимальний перелік онлайн-послуг; головним чином вони зосереджені на навігації. Завдяки цьому, водій може максимально використовувати переваги навігації з мапами, що постійно оновлюються «по повітрю».

Чудові позашляхові можливості Нового Jeep Avenger e-Hybrid забезпечують система контролю швидкості під час спуску на схилі Hill Descent Control та унікальна система Select Terrain, яка пропонує шість програм керування. Окрім звичного режиму NORMAL для щоденного водіння, також передбачено режим ECO для найкращої економічності, режим SPORT для отримання максимальних враження від динамічного стилю руху, режим SNOW для засніжених та заледенілих доріг, режим MUD для впевненого подолання багнюки, режим SAND для руху по піщаним дорогам. Дуже широкий вибір режимів – для будь-яких погодних та дорожніх умов.

Кросовер Jeep Avenger пропонується з новою гібридною системою e-Hybrid - Jeep

Отже, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid демонструє наступний крок Бренду в напрямку власної електрифікації та, водночас, наступний крок для розширення власної популярності на європейському ринку. У свою чергу в Україні також очікується Jeep Avenger, який уже покорив світ та готується покорити і українських фанатів бренду. Новинка очікується в 2024 році, тому підписуйтесь на новини Jeep, аби першим дізнатися про появу очікуваного компактного кросовера від легендарного бренду.

Українські покупці в майбутньому теж зможуть познайомитись з Новим Jeep Avenger та оцінити всі його переваги. Але навіть зараз у Бренду Jeep є чим здивувати вибагливих клієнтів – ознайомтесь з переліком моделей Jeep що вже доступні в Україні та запитайте індивідуальну комерційну пропозицію у менеджерів Jeep просто тут і зараз!

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• Як Renault повертався на український ринок. Шлях до успіху
• В Україні відкрито замовлення на нову Skoda Octavia A8 зі знижкою до 85 000 грн.
• Якою буде нова Skoda Superb. В Україні вже у вересні 2024 року
• Як пікап Tata Xenon X2 показав себе на бездоріжжі
Головні новини
• На українському ринку з'явилися дві нові повнопривідні моделі вантажівок
• В Україні запрацює віртуальна мережа АЗС з реальним паливом
• Лізинг стає ще вигідніше: представництво Stellantis в Україні та ПУМБ починають стратегічну співпрацю з фінансування
• В Україні виготовили повнопривідний сміттєвоз на базі MAN TGM
• Audi представить новий спортивний електрокросовер із запасом ходу більше 600 км
• Національна гвардія отримала потужний паливозаправник на шасі Renault Trucks
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• З початку року українці вибракували понад 17 тис. транспортних засобів. Як це зробити?
• Представлено новий компактний 7-місний кросовер CITROEN C3 Aircross
• BMW представила X3 четвертого покоління
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Скільки буде коштувати перший електрокар від Ferrari
• Місцеві ради зможуть більше закупати пікапів для сил оборони
• Bosch та Ligier представили інноваційний автомобіль з водневим двигуном для «24 години Ле-Мана»
• Кабмін створив ще один реєстр сертифікатів авто
• Україна отримає додаткову кількість колісних САУ від Німеччини
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• Доставка авто в Україну. В Україні пропонується онлайн-продукт з повним контролем і новими можливостями для дилерів
• Уряд запустив програму пільгового кредитування при закупівлі бізнесом власних газових електрогенераторів
• "Сканія Україна" підготувала вже 5 груп жінок-водіїв
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Український авторинок у травні перестав зростати через "електрику" та курс
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
Акції у дилерів...
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.