Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72 : Авто новини від AUTO-Consulting - IVECO

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: IVECO
• METRO продовжує закупати вантажівки IVECO
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• IVECO S-Way отримав престижну нагороду Red Dot Award 2024 за дизайн
• На честь 40-річчя IVECO в Україні пропонуються запчастини зі знижкою до 50%
• Дистрибутор пива обрав фургони IVECO Daily
• УКР ТРАК передав ДТЕК автомобіль з КМУ HIAB на шасі IVECO
• Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72
• Завод "Альфатекс" відвантажив у Запоріжжя партію автовишок на шасі IVECO Daily
• Нафтогаз передав ЗСУ партію військових вантажівок IVECO
• Енергетики України отримали партію повнопривідних бригадних IVECO Eurocargo
Ще по IVECO...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72

ринок вантажівок | Опубліковано - 2024-05-24 12:26:42 (1410 разів прочитано)
Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72  - IVECO
У рамках партнерства, оголошеного минулого листопада в Барселоні, під час презентації повністю оновленої лінійки IVECO MY’24, IVECO Group вже готова приєднатися до європейському етапу світового туру M72 гурту Metallica. Разом, завдяки своїй спільній прихильності до захисту екології, IVECO та Metallica будуть сприяти подальшому зниженню викидів CO2 і підтримувати громади, де будуть відбуватися концерти.
У якості співпраці з рок-гуртом Metallica, для логістики персоналу та концертного обладнання, IVECO буде надавати вантажівки та мікроавтобуси, оснащені двигунами з низьким рівнем викидів на природному газі, з відновлюваними дизельними двигунами та електродвигунами впродовж руху до всіх 9 концертних точок туру в Європі (Мюнхен, Мілан, Відень, Гельсінкі, Копенгаген, Осло, Кліссон, Варшава та Мадрид).

На останніх етапах Туру парк мультиенергетичного флоту IVECO поповниться електричною вантажівкою на водневих паливних елементах!

Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72  - IVECO

Крім того, IVECO співпрацюватиме з Shell, використовуючи мережу АЗС енергетичної компанії для заправки автомобілів на на протязі всього маршруту групи до концертних майданчиків.

Лука Сра, президент бізнес-підрозділу вантажівок, Iveco Group: «Ми раді йти “однією дорогою” з легендарним гуртом Metallica. Наші альтернативні транспортні засоби, що працюють на паливі Shell з низьким вмістом вуглецю, сприятимуть зменшенню викидів вуглекислого газу транспорту гурту під час європейських етапу їхнього туру M72. Під час подорожей дорогами та концертними майданчиками Європи,мультиенергетичний парк IVECO, кастомізований спеціальною символікою Metallica, діятиме як потужний амбасадор екологічного транспорту».

«Коли ми вперше зустрілися з Iveco Group, вони проілюстрували нам своє бачення цього проєкту та те, як вони прагнуть змінити майбутнє, щодо зменшення рівня викидів вуглецю транспорту. Ми одразу зрозуміли, що цілі Metallica співпадають з їхніми, і усвідомили величезний потенціал від такої співпраці по скороченню викидів CO2 у великовантажних транспортних засобах. Ми розпочнемо наше партнерство у травні 2024 року, коли автомобілі IVECO, що працюють на природному газі, на електриці та відновлюваних джерелах енергії, транспортуватимуть наше спорядження під час туру M72 із міста в місто, по всій Європі. Разом, ми теж зможемо зробити свій внесок у виконання зобов’язань Iveco Group досягти нульового чистого викиду СО2 до 2040 року. Для нас це просто неймовірно бути частиною цього!»Metallica.

Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72  - IVECO

«Шелл співпрацює з IVECO, надаючи паливо з низьким вмістом СО2, таке як Shell BioLNG і Shell Renewable Diesel, щоб допомогти знизити його шкідливі викиди протягом всього життєвого циклу автомобіля,. Наприклад, Shell BioLNG пропонує, для відданих лояльних клієнтів, 100% скорочення викидів CO2e* (порівняно з дизелем B7) протягом всього життєвого циклу», – прокоментувала Джанін Альбрехт-Вебб, генеральний менеджер Shell з комерційних автомобільних перевезень у Європі.

Мультиенергетичний автопарк IVECO забезпечує європейський тур Metallica екологічними інноваціями
Автопарк, що буде підтримувати європейську частину туру Metallica та використовуватися для транспортування обладнання гурту, складатиметься з 10 важких автомобілів IVECO S-Way, що працюють на природному газі та 4 автомобілів IVECO S-Way, що працюють на відновлюваному дизельному паливі мережі заправок компанії Shell.

Надалі, для забезпечення подальшої логістики та демонстрації підтримки, флот буде доповнено конвоєм з 2 автомобілів IVECO S-eWay (першою електричною великовантажною вантажівкою, повністю виготовленою IVECO), 2 автомобілів з двигунами на скрапленому природному газі IVECO S-Way LNG та 1 автомобілем IVECO S-Way, що працює на відновлюваному дизельному паливі.

IVECO S-eWay Fuel Cell, що працює на водневих паливних елементах, приєднається до конвою в останні дні Туру в Іспанії.

Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72  - IVECO

Послуги трансферу для персоналу гурту забезпечуватимуть мікроавтобуси eDaily та туристичний автобус Evadys від дочірнього бренду IVECO BUS.

Завдяки використанню автомобілів IVECO, оснащених двигунами на альтернативному паливі, Metallica допоможе зробити значний крок вперед на шляху декарбонізації викидів відпрацьованих газів. Стійкість у справі захисту екології та соціальна відповідальність є спільною основою, на якій побудовано партнерство між IVECO і Metallica.

Частина парку вантажівок IVECO S-Way у Турі буде заправлятися Shell Renewable Diesel та Shell BioLNG. У Європі Shell Renewable Diesel забезпечує до 90% менше викидів CO2e порівняно з дизелем B7. Також,для лояльних клієнтів, Shell BioLNG пропонує 100% зниження викидів CO2e протягом життєвого циклу автомобіля, порівняно з дизелем B7. Для транспортних компаній, які зосереджені на зменшенні свого впливу на екологію, Shell BioLNG є найкращим рішенням, оскільки його хімічні властивості дозволяють скоротити рівень викидів CO2e автомобіля протягом його життєвого циклу, без змін в інфраструктурі чи обладнанні. Shell також постачатиме Shell FuelSave Diesel і Shell LNG.

Автопарк IVECO, натхненний гуртом Metallica: вражаюча символіка та обмежена серія вантажівок
IVECO розробила вражаючу спеціальну версію символіки для всього свого автопарку, черпаючи натхнення з альбому Metallica 72 Seasons, який розповідає про трансформаційний досвід перших 18 років життя, порівнюючи з 72 сезонами зростання та еволюції. Ця унікальна символіка має витончений чорний дизайн з яскравими жовтими акцентами, що повторює естетику самого альбому гурту. На передній решітці радіатора гордо зображено культовий логотип Metallica, який символізує партнерство між IVECO та легендарною групою.

Обмежену серію з 72 високоякісних важких вантажівок IVECO, прикрашених ексклюзивною символікою та додатковим обладнанням, натхненними гуртом Metallica, планується запустити в другій половині року, тим самим пропонуючи прихильникам стати частиною цього унікального партнерства .

Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72  - IVECO

Водії вантажівок - в центрі уваги
У центрі уваги та зусиль IVECO – водії вантажівок, і це також відображається в партнерстві з Metallica, яке включатиме в себе заходи, спрямовані на те, щоб висвітлити водіїв як головних героїв всього цього руху. Спеціальний конкурс запрошує водіїв усіх марок транспортних засобів надсилати відео, на яких вони виступають під музику Metallica, з можливістю виграти квитки на концерт легендарного гурту та отримати чудові призи. Також, цифровий застосунок MY METALLICA TRUCK дозволить водіям-фанам створювати персоналізовані фони Metallica в своїх фотографіях та публікувати їх в соціальних мережах. Ці ініціативи узгоджуються з цінностями IVECO , орієнтованими на водія, а також підкреслюють визнання та бажання підтримати водіїв вантажівок.

Ексклюзивний концерт гурту Metallica з особливою гостинністю в IVECO Village
В рамках партнерства та з метою залучення всіх зацікавлених сторін до туру, було виділено понад 1400 квитків для клієнтів IVECO та співробітників Iveco Group, які мають шанс виграти ці квитки в спеціальному конкурсі. Друзів IVECO прийматимуть в IVECO Village - унікальній зоні гостинності, оформленій у культовому стилі та кольорах групи.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок вантажівок


Цікаве по темі...
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• Мережа "Сільпо" буде безкоштовно навчати жінок водінню вантажівок
• В травні на українському ринку вантажівок змінився лідер
• Делегація з Литви відвідала виробництво заводу "Альфатекс"
• В Україні створили легку броньовану піротехнічну машину 4х4, яка має надзвичайні характеристики
• В Україні можуть загальмувати продажі автомобільної техніки. Але є одне «але»…
• АЛЬФАТЕКС представив на виставці в Києві відразу 5 цікавих вантажівок
• Дистрибутор пива обрав фургони IVECO Daily
• В Україні представили відразу кілька цікавих моделей JAC
• SANY активізує присутність на українському ринку з новими моделями
• Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72
• Зроблено в Україні (Під час війни): Інновації та якість від КМЗ
• Ford Trucks нарощує поставки техніки на український ринок
• Як ринок авто для бізнесу відреагував на травневі складності з електрикою
• Завод комунальної техніки увійшов до каталогу виробників «Українська техніка для громад»
Головні новини
• Для невеликих міст пропонується сміттєвоз СБМ на шасі JAC N200
• АЛЬФАТЕКС активізує напрямок автовишок на шасі DAYUN
• На новий Jeep Avenger отримано вже 100 000 замовлень
• До 10 липня Мінвідновлення хоче повернути всі фури з ЄС до України для оновлення документів
• Temsa відзначила українського дистрибутора за запуск сумісного виробництва автобусів
• Укртранснафта закупила нові пожежні машини на базі Renault Trucks
• Чому можуть відмовити перереєструвати авто в Дії?
• METRO продовжує закупати вантажівки IVECO
• Bugatti представила новий гіперкар за 3,8 млн. євро
• В Україні запустять державну програму підготовки жінок-водіїв для вантажівок
• До навчального сезону Україна закупить 500 шкільних автобусів
• Найбільший у світі музей Citroen закривається
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• «Українські Вогнеборці» передали рятувальникам ще 10 нових пікапів
• З початку 2024 року в Україну ввезли рекордну кількість електрокарів
• На Західній Україні відкрили нові сервісні центри МВС
• Електрична Alfa Romeo Junior буде мати версію 280 к.с.
• На українському ринку з`явилися дві нові повнопривідні моделі вантажівок
• В Україні запрацює віртуальна мережа АЗС з реальним паливом
• Лізинг стає ще вигідніше: представництво Stellantis в Україні та ПУМБ починають стратегічну співпрацю з фінансування
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В ЗСУ показали, як модернізували БТР-4Е, з урахуванням досвіду боїв
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• 10 гірсько-штурмова бригада «Едельвейс» ЗСУ отримала військові вантажівки IVECO
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Український авторинок у травні перестав зростати через "електрику" та курс
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Як Renault повертався на український ринок. Шлях до успіху
• Як вибрати хороший сімейний автомобіль: 9 найважливіших критеріїв для вдалого рішення
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• Кабмін підтримав підвищення штрафів за джипінг у заповідниках у 50 разів
• Декодер VIN: Все, що потрібно знати про розшифровку VIN-кодів
Акції у дилерів...
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.