Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи: Авто новини від AUTO-Consulting - LIQUI MOLY

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика IVECO 50 років
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: LIQUI MOLY
• Нові кришки для олив LIQUI MOLY
• Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи
• Беларусь ввела санкции против Škoda Auto и Liqui Moly
• Хорошо ли вы разбираетесь в маслах Liqui Moly? Экспресс-тест
• В чем успех Liqui Moly в Украине
• Перезимуем вместе: продукты Liqui Moly, которые помогут справиться с зимними проблемами
• «Умные» моторные масла немецкой компании «LIQUI MOLY»
Ще по LIQUI MOLY...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи

Поради власникам авто | Опубліковано - 2022-10-19 17:42:42 (13319 разів прочитано)
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY
Ми помічаємо, що схильні вірити авто-міфам, як ті, хто нещодавно придбав автівку, так і досвідчені автомобілісти. Оскільки недостовірна інформація може зашкодити важливим вузлам автівки та є безпосередньою загрозою безпеки водія, - LIQUI MOLY Україна знову взялись за розвінчування найпоширеніших міфів, пов'язаних з доглядом за авто.
Міф 1:
Не можна лити миючі присадки в пальне, тому що бруд з бака заб'є форсунки
Реальність:

– Це не правда! Присадки не можуть «підняти» бруд з бака - вони працюють тільки при температурах, близьких до робочої температури двигуна.
Миючі присадки призначені в основному для очищення інжекторів, відповідно, вони працюють тільки за високої температури, в двигуні – а в баку, при температурах від мінус 40 до плюс 40, активні миючі речовини присадок неактивні. Розчинників, які можуть якось вплинути на можливий осад в баку, в миючих присадках просто немає.
Нарешті, бруд з бака, навіть якщо він там є, не може потрапити в двигун, оскільки на його шляху є складна багаторівнева система фільтрації.
До речі, згідно сучасних паливних стандартів, миючі присадки є обов'язковим компонентом будь-якого пального. Але якщо ви з тих чи інших причин сумніваєтеся в якості пального, то поліпшити його миючі та захисні властивості можна за допомогою наших присадок.
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY

Міф 2:
Замість омивача можна використовувати воду, додавши рідке мило

- Можна, але це буде не зовсім безпечно. Справа в тому, що звичайне мило може бути досить агресивним: до гумових ущільнювачів, гуми двірників або по відношенню до полікарбонатних фар авто, які зараз широко використовують.
По-перше, у спеціалізованих омивачах використовуються спеціальні поверхнево-активні речовини (ПАР), які не шкодять ні гумі двірників, ні гумовим ущільнювачам, ні полікарбонатною фарам. По-друге, ПАВи покращують змивання специфічного «дорожнього» бруду: слідів від мошок, що розбилися на склі, суміші мікрокрапель олив з дорожнім пилом, мікрочастинок силікону від покришок що зношуються. Таким чином, хороший омивач краще і швидше очищає поверхню скла від бруду, покращуючи огляд і збільшуючи безпеку руху.
Особливо добре різниця між омивачем і водою з милом буде помітна в нічний час, в світлі фар зустрічних автомобілів.
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY

Міф 3:
Навіщо чистити кондиціонер, якщо в салоні немає неприємного запаху

- Як правило, неприємний запах з'являється, коли, грубо кажучи «вже запізно». Якщо такий запах з'явився в салоні - значить бруду, бактерій, грибків і плісняви всередині кондиціонера накопичилося занадто багато.
Справа в тому, що в кондиціонері завжди присутній конденсат, волога. А враховуючи, що кондиціонер зазвичай використовують в теплу пору року, в спеку - там завжди є хороший ґрунт для розмноження бактерій, грибків і плісняви. Відповідно, час від часу кондиціонер потрібно «знезаражувати» - інакше всі ці мікроорганізми і плоди їхньої життєдіяльності можуть привести до тяжких наслідків: погіршення самопочуття, легеневих проблем, алергії. Особливо, якщо врахувати, що внутрішній простір автомобіля значно менше будь-якого приміщення, в якому працює звичайний кондиціонер – в автомобілі ми буквально дихаємо всім тим, що могло накопичитися всередині системи кондиціонування.
Очищення, тобто знезараження нутрощів кондиціонера – наприклад самостійно два рази на рік – це мінімально необхідна профілактика. Якщо така профілактика не проводилася, і з'явився неприємний запах – в цьому випадку краще звернутися на сервіс і зробити професійну чистку кондиціонера. Профілактична чистка тут може і не допомогти.
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY

Міф 4:
Зношений двигун можна відремонтувати за допомогою присадки

– Поки в світі не існує технології ремонту зношених двигунів за допомогою хімії. Присадки покликані вирішувати інші завдання.
Існує ряд присадок, які в основному використовуються для продовження ресурсу, або захисту від зносу чи від відкладень. І є присадки, які призначені для вирішення конкретних проблем, наприклад з тиском масла. Або для очищення забруднених деталей, вузлів і агрегатів. Іншими словами, є присадки для вирішення конкретних проблем, якщо це ще можна вирішити без ремонту. А є - для профілактики, вони призначені для запобіганню виникнення таких проблем.
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY

Міф 5:
Якщо заправлятися на хороших заправках, в пальному ніколи не буде води

- Джерелом води в баку автомобіля є не тільки заправка. Головне джерело – це конденсат, який може накопичуватися за рахунок різниці температур, особливо в осінньо-зимовий і зимово-весняний періоди.
Конденсат утворюється на стінках бака від контакту з ними вологого повітря - за рахунок перепадів температури в місці такого контакту. І якщо бак не повний (а він апріорі не буває повним крім моменту заправки на АЗС «під пробку») - в ньому буде накопичуватися конденсат. Чим менше пального в баку, тим більше буде конденсату.
Для боротьби з цим явищем є спеціально розроблені присадки - як для бензину, так і для дизельного пального. Вони абсорбують і безпечно видаляють воду з пального. Для цього достатньо залити таку присадку в бак при заправці.
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY

Міф 6:
Антифриз можна вибирати за кольором

- Це абсолютно неправильне твердження. Охолоджуючу рідину потрібно вибирати за приписом: або виробника автомобіля, або виробника двигуна. Цю інформацію можна знайти в сервісній книжці або в книжці по експлуатації авто, в дилерському центрі і т.д. Є класифікації, специфікації і допуски виробників – відповідно до цієї інформації і потрібно підбирати антифриз.
Що ж стосується кольору – є, наприклад, антифризи синього і зеленого кольору які сумісні і добре поєднуються між собою. І навпаки: є, наприклад, зелений антифриз для європейських автомобілів і зелений антифриз для авто, призначених для експлуатації в Азії – які абсолютно несумісні, їх категорично не можна змішувати між собою. Запам'ятайте: орієнтуватися «на колір» категорично не можна.
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY

Міф 7:
Сучасна рідка моторна олива не забезпечує якісного змащування

- У гонитві за зменшенням шкідливих викидів і економією пального людство змушене знижувати тертя деталей в двигуні. Один із способів, яким цього можна досягти - це знизити в'язкість оливи, зробити її рідкою. А щоб така олива не призводила до швидкої смерті двигуна, її «дооснащують» дуже потужними захисними присадками.
Але найголовніше те, що сучасні оливи низької в’язкості підходять для сучасних двигунів. Вони захищають нові мотори настільки ж добре, як оливи минулих поколінь захищають двигуни автомобілів минулих років.
Головне, щоб конкретна олива відповідала конкретному допуску виробника автомобіля або двигуна – і можна бути впевненим, що вона забезпечить йому якісне змащування.
А ще для тих, хто боїться лити такі «рідкі» оливи, LIQUI MOLY створив серію моторних олив Molygen new generation, в яких є додатковий захист.
Міфоліквідація 2.0: LIQUI MOLY розвінчує популярні авто-міфи - LIQUI MOLY

А які ви чули “бородаті міфи”? Надсилайте ваші міфічні історії в будь-яку соцмережу LIQUI MOLY UKRAINE. Автор найнеочікуванішого міфу отримає від нас подарунок!

https://www.instagram.com/liquimoly_ukraine
https://www.facebook.com/LiquiMolyUkraine

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі Поради власникам авто


Цікаве по темі...
• Гібридні автомобілі в Україні 2025: як вибрати гібрид і правильно застрахувати
• Як поставити гуманітарне авто на тимчасовий державний облік за військовослужбовцем. Покрокова інструкція
• Як реєструвати великотоннажні та технологічні транспортні засоби у сервісних центрах МВС
• ALMAZ GROUP рекомендує аксесуари для подорожей від Toyota
• Перевірка автомобіля онлайн: що показує Stat.Vin за VIN-кодом
Головні новини
• Незабаром нас очікує лавина мотоциклістів. Ворог готує величезне угрупування
• Ferrari представила доступний спорткар
• Українську бронетехніку намагаються швидкими темпами захистити антидроновими екранами
• Військові Харківщині отримали нові машини розмінування
• Tesla офіційно озвучила середній строк служби батарей своїх електрокарів
• Концерн ZF розпочинає серійне виробництво інтелектуальних датчиків шасі Smart Chassis Sensor для Cadillac
• Вакуумно-підмітальні машини CEKSAN пропонують вигідне рішення для комунальних служб
• Продажі електрокарів у Китаї вже перевищують 1 млн. авто в місяць
• В 2025 році асортимент автотехніки в ЗСУ збільшився на 50 зразків
• В яких країнах не визнають українське посвідчення водія
• Renault зазнала шаленних збитків через Nissan
• Українську бронетехніку потрібно швидко захистити решітками від дронів
• Українська САУ “Богдана” отримала нове шасі
• Хто має проходити обов`язковий техогляд у 2025 році?
• Уряд збільшив перелік товарів, які будуть закуповувати лише за умови локалізації
• Прикордонники знайшли найкращу заміну вантажівок ГАЗ-66
• Renault в Україні запустила сервісну акцію «Відчуй літо на повну з вигідним ТО»
• Громади Харківщини отримали фургони VW Crafter від Уряду Німеччини
• Перевірка автомобіля онлайн: що показує Stat.Vin за VIN-кодом
• В Україні виготовлено нову евакуаторну платформу з краном-маніпулятором
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років
Колекційна мото- вело- ЗАЛА

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Книга по історії появи мотовиробництв в Україні
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Cezet (CZ)
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  




Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україну приходить великий французький автовиробник
• Український балістичний ракетний комплекс йде у серійне виробництво
• Ще одна військова частина ЗСУ пересідає на мотоцикли, але не для штурмів
• У Хмельницькому презентували 5 нових тролейбусів Еталон Т12240 «Барвінок»
• У Німеччині вартість зарядки електрокара перевищила вартість бензину
• Прикордонники знайшли найкращу заміну вантажівок ГАЗ-66
• Що зараз залишилося від легендарного заводу Cezet (CZ)
• Українська компанія представила позашляховий автобудинок
• Підрозділи обленерго знайшли заміну старим УАЗам. На які авто пересідають?
• Найдешевший електрокар від BYD за рекордний термін досяг 1 млн. виготовлених авто
• Яким був перший автобус українського виробництва
• Бельгія замовляє ще 100 зчленованих електричних автобусів IVECO
• Продажі мотоциклів у травні встановили справжній рекорд в Україні
• Естонія передасть Україні позашляховики, які раніше охороняли кордон з РФ
• Українська САУ “Богдана” отримала нове шасі
Акції у дилерів...
• Renault в Україні запустила сервісну акцію «Відчуй літо на повну з вигідним ТО»
• Opet купуй — СТО модернізуй! Стартувала акція для легкових СТО
• На Mazda CX-30 діють спеціальні ціни з вигодою від 83700 грн.
• Volkswagen Crafter пропонується з вигодою до 160 000 грн.
• Спеціальна пропозиція червня: вигода до 55 000 грн* на Mitsubishi Outlander
• Сервісна акція на Toyota від алмазного бренду
• В Україні розпродають останню партію автомобілів INFINITI QX50 за новими цінами
• ALMAZ GROUP & Lexus RX350h: акційна пропозиція
• Renault в Україні запускає сервісну акцію «Дизайн: легкосплавні диски»
• На Mazda CX-30 та Mazda CX-5 діє спеціальна пропозиція
• В Україні пропонуються офіційні перевірені автомобілі CUPRA з пробігом
• В Лексус Дніпро діє вигідна сервісна пропозиція | ALMAZ GROUP & Lexus
• Для автомобілів VW Group 5+ років діє вигідний масляний сервіс від 2690 грн. | ALMAZ GROUP & CUPRA
• На Lexus NX 200 діє акційна пропозиція | ALMAZ GROUP & Lexus
• На Porsche діє вигідна сервісна пропозиція | ALMAZ GROUP & Porsche
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
IVECO 50 років
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Історія Mazda
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Історія появи українського мото- та велопрому
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.