Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів?: Авто новини від AUTO-Consulting - PEUGEOT

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: PEUGEOT
• Новий PEUGEOT Traveller уже доступний в Україні за ціною від 1 769 200 грн.
• Новий PEUGEOT e-5008 вже протестували в Європі. Скоро і в Україні
• В Закарпатській, Волинській та Чернівецькій областях оголошено тендер на дилерство PEUGEOT, CITROEN та OPEL
• Opet представляє нові оливи для Citroën та Peugeot
• PEUGEOT став офіційним автомобільним партнером Паризького Тижня Моди 2024
• В Україні оголошено ціни на новий фургон PEUGEOT Partner
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• В Україні оголошено ціни на нові мінівени PEUGEOT RIFTER та E-RIFTER
• До ЗСУ передали ще 31 пікап Mitsubishi L200 та Peugeot Landtrek
• PEUGEOT, CITROEN та OPEL в 2024 році повністю оновлять комерційну лінійку автомобілів в Україні
Ще по PEUGEOT...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів?

Поради власникам авто | Опубліковано - 2023-06-20 14:59:26 (7052 разів прочитано)
Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT
Сучасний електромобіль PEUGEOT е-2008 вже доступний в Україні для купівлі «просто тут і зараз». Скористайтесь всіма перевагами офіційних дилерів, аби обрати варіант собі до смаку: обирайте з вже наявного складу в Україні, отримайте максимальну комплектацію GT та вигідне фінансування від Бренду PEUGEOT, на автомобілі діє заводська гарантія та пропонується сервісна підтримка.
ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ PEUGEOT Е-2008: ФІРМОВА ГАРАНТІЯ ТА СЕРВІСНА ПІДТРИМКА ПО ВСІЙ УКРАЇНІ
Електромобілі стрімко набирають популярності і їх доля на автомобільному ринку постійно зростає. Наразі в Україні представлена широка та різноманітна лінійка електромобілів, як від офіційних дилерів, так і сірий імпорт. Тому обираючи автомобіль під свої потреби, варто враховувати низку факторів: ціна, запас ходу, комплектація, дизайн, і, звичайно, подальша експлуатація та обслуговування. Купуючи електромобіль PEUGEOT е-2008, клієнт отримує не лише транспортний засіб, а й доступ до цілого світу PEUGEOT. І цей світ можна описати одним словом - піклування! Тому варто детально розібратися, що отримує клієнт PEUGEOT обираючи офіційний e-2008.

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT

Широка мережа сервісних станцій по всій Україні
Бренд PEUGEOT дотримується високих стандартів обслуговування автомобілів та слідкує за постійним підвищенням кваліфікації власних працівників. Представники мережі PEUGEOT пройшли відповідну сертифікацію та підготовку, аби мати можливість обслуговувати електромобілі на найвищому рівні. Наразі дилерські центри PEUGEOT в різних куточках України сертифіковані на обслуговування електромобілів, а також відповідні роботи здатні проводити сервісні партнери OPEL та CITROEN, які в свою чергу також пройшли відповідну підготовку. Обирайте найближчий дилерський центр на сайті Бренду. Будьте впевнені, що де б ви не знаходилися, і що б не трапилося, ви завжди можете розраховувати на однаково якісний сервіс та ремонт.

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT

Доступне офіційне ТО
Але не варто турбуватися про часте відвідування сервісу, адже міжсервісний інтервал на PEUGEOT е-2008 становить 25 000 км або раз на рік, в залежності від того, що настане раніше. При цьому, у Бренду PEUGEOT діє програма фіксованої вартості ТО, що дозволяє вам завчасно прорахувати витрати на обслуговування автомобіля. І що важливо, вартість утримання PEUGEOT е-2008 приємно вас здивує, адже сумарно за 120 000 км вартість ТО складе всього 14 000 грн! Це доказ того, що офіційний сервіс надає не тільки якісне обслуговування, а і радує низкою вартістю. Велика кількість офіційних дилерів також є перевагою Бренду PEUGEOT загалом та електромобіля PEUGEOT е-2008 конкретно. Адже це означає можливість швидкого сервісного обслуговування та ремонту, постійну наявність запчастин, висококваліфікований персонал з достатніми навичками для обслуговування електромобілів.

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT

Офіційна гарантія 8 років або 160000 км
Ще однією перевагою для власників PEUGEOT е-2008 стане офіційна гарантія від виробника. На електрокросовер діє стандартна гарантія 8 років або 160 тис. км пробігу на акумулятор та електродвигун – все для душевного спокою власника. Окрім гарантії на тягову батарею, на ваш автомобіль поширюється загальна гарантія виробника так само, як і на автомобіль з ДВЗ, яка включає гарантію усунення заводських дефектів, гарантію на лакофарбове покриття та гарантію від наскрізної корозії. Роботи, на які поширюються ці гарантії, виконуються безкоштовно професіоналами мережі PEUGEOT.

Крім того, Бренд PEUGEOT пропонує програми подовженої гарантії та сервісні договори, які допоможуть захиститись від неочікуваних фінансових витрат у майбутньому. Наприклад, ви можете обрати для вашого PEUGEOT е-2008 розширену гарантію з заміною деталей природного зносу та регламентними ТО. У договорі передбачено всі необхідні елементи для безпечного та безтурботного життя:
• Заміну запасних частин та виконання робіт з усунення механічних, електричних та електронних ушкоджень після завершення терміну дії договірної гарантії.
• Заміну запасних частин, зношених в ході нормальної експлуатації, відповідно до переліку, зазначеного в сервісній книжці.
• Регулярне технічне обслуговування (ТО) згідно з графіком, передбаченим сервісною книжкою на автомобіль.

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT

Завдяки простому та надійному рішенню від Бренду PEUGEOT ви зможете на довше уберегти ваш автомобіль від непередбачуваних ситуацій та насолоджуватися безпечними поїздками.

Нарешті, зауважимо: як і на решту моделей PEUGEOT, для електромобіля PEUGEOT е-2008 також діє послуга підтримки в дорозі Peugeot Assistance. Тому можна впевнено розраховувати на інформаційну підтримку, допомогу з заміною колеса, оперативний ремонт, евакуацію до найближчого дилерського центру та ін.

Онлайн сервіси для клієнтів
Купуючи новий PEUGEOT е-2008 ви отримуєте не тільки технологічний та надійний автомобіль, ви також отримуєте доступ до інноваційного цифрового світу Бренду. PEUGEOT задає цифрові тренди сучасного автомобільного світу в Україні, пропонуючи відразу кілька інноваційних рішень, які працюють в комплексі і покликані зробити покупку і експлуатацію автомобіля більш комфортними та зручними. Одним із прикладів такої взаємодії з Брендом є можливість записатися на сервісне обслуговування онлайн. За допомогою простої форми запису на сервіс на сайті PEUGEOT кожен клієнт може досить швидко обрати бажаний дилерський центр, описати мету візиту або обрати із запропонованого списку, вказати зручну дату та час візиту та надіслати дану інформацію дилеру. Залишиться тільки підтвердити ваш візит з менеджером і та прибути на сервіс у визначений час. Що важливо, дилерський центр за потреби може подбати про альтернативний транспортний засіб для вас на час виконання робіт, про що також можна повідомити завчасно, заповнюючи онлайн форму на сайті. Ми дбаємо про ваш комфорт та бережемо ваш час.

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ PEUGEOT Е-2008: ОПТИМАЛЬНИЙ РОЗМІР ТА ХАРАКТЕРИСТИКИ
Електричний кросовер PEUGEOT е-2008 створений на основі чудово відомої моделі PEUGEOT 2008, що має гарні рекомендації та відгуки численних власників. Адже тут поєднано компактний кросовер (4,3 м) з доволі просторим салоном, якого вистачить для всієї сім’ї – і все це доповнено сучасним електричним приводом. Завдяки електродвигуну потужністю 100 кВт (136 к.с.) та з крутним моментом 260 Нм, кросовер PEUGEOT е-2008 здатен прискорюватись до 100 км/год. лише за 9 секунд – це один з кращих показників серед усіх версій у лінійці PEUGEOT 2008. Отримайте детальну консультацію вже зараз!

Завдяки акумулятору ємністю 50 кВт*год., електромобіль може подолати відстань 307-330 км. Варто зазначити, що електромобіль PEUGEOT е-2008 підтримує заряджання різними методами. Наприклад, завдяки вбудованому зарядному пристрою потужністю 11 кВт для повного заряду акумулятора знадобиться п’ять годин. Крім того, електромобіль PEUGEOT е-2008 підтримує швидку зарядки з потужністю до 100 кВт – в такому випадку для заряду акумулятора до 80% знадобиться лише 30 хвилин. Дізнайтесь більше про всі особливості PEUGEOT е-2008 у фірмовому шоу-румі моделі.

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT

ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ PEUGEOT Е-2008: МАКСИМАЛЬНА КОМПЛЕКТАЦІЯ GT ТА ВИГІДНЕ ФІНАНСУВАННЯ
Варто зазначити, що електричний кросовер PEUGEOT е-2008 пропонується в України виключно у максимальній комплектації GT. А це означає максимум задоволення не тільки від руху, але й від якісного оздоблення салону та численних систем комфорту: комбіноване оздоблення сидінь «тканина/шкіра», цифровий 3D-кластер панелі приладів, сенсорний 10-дюймовий дисплей, адаптивний круїз-контроль та активна система утримання смуги руху, фари Full LED, легкосплавні 18-дюймові колісні диски та багато іншого. Також для електромобіля пропонуються численні опції та різноманітні кольори «металік» або «перламутр». Вартість PEUGEOT е-2008 GT в Україні вже визначена – від 1,369 млн грн.

Причому електромобіль не треба замовляти й довго очікувати, хвилюючись про терміни поставки або можливість зміни ціни. Та навіть більше: новинку можна придбати в режимі «сьогодні на завтра» – перегляньте перелік електромобілів PEUGEOT е-2008, що вже знаходяться на складах в Україні.

Чим офіційний PEUGEOT е-2008 кращий за конкурентів? - PEUGEOT

Варто зазначити, що в переліку представлені електромобілі та їх вартість вже з урахуванням опцій або особливого кольору. Також, одразу можна переглянути місцезнаходження обраного екземпляру – в якому місті, у якого дилера або на складі імпортера. Крім того, також в онлайн-режимі можна одразу розрахувати кредит або лизінг, що надаються в рамках фірмової програми фінансування.

Отже: купівля електромобіля PEUGEOT е-2008 через мережу офіційних дилерів не завершується лише порівнянням характеристик/вартості, а має безліч інших переваг – непомітних на перший погляд, але відчутних протягом багатьох років експлуатації. Відчуйте все самі, обираючи та купуючи PEUGEOT е-2008 вже просто зараз!

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі Поради власникам авто


Цікаве по темі...
• Як вибрати хороший сімейний автомобіль: 9 найважливіших критеріїв для вдалого рішення
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• Чому можуть відмовити перереєструвати авто в Дії?
• Як відрізнити якісний паливний фільтр. Рекомендації Bosch
Головні новини
• На цьому тижні ВР розглядатиме відразу 3 законопроєкти щодо перереєстрації авто та трейд-іну
• В липні українські захисники неба отримали 50 пікапів
• Audi побудувала автомобіль за кресленнями 90-річної давнини. Що з того вийшло?
• Toyota готує оновлення Land Cruiser 300. Що замінять?
• Універсальні дорожні машини Ford Trucks з установками Rasco виявилися корисними навіть у спеку
• Компанія «ЕРІДОН ТЕХ» продовжує оновлювати сучасними вантажівками автопарки українських підприємств
• Для ППО підтотували 10 мобільних систем звʼязку на базі вантажівок Isuzu
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Шокуючі цифри: Скільки рятувальної техніки знищив ворог під час війни
• З початку року на купівлю нових легкових автомобілів українці витратили більше 1 млрд. Євро
• В дилерському холдингу GM Group запровадили цікаву новацію
• В Україні стартують продажі нового Volkswagen Tiguan
• Одеській владі доведеться достроково погасити кредит на купівлю білоруських тролейбусів в минулі роки
• Які новації для бізнесу по залученню інвестицій ввів НБУ
• Otokar NAVIGO – міський автобус, який завоював серце Європи
• Новий PEUGEOT Traveller уже доступний в Україні за ціною від 1 769 200 грн.
• Ford виводить на ринок свій аналог Volkswagen ID.5
• Кременчуцький завод "Альфатекс" представляє автовишки від 14 до 62 м
• Захисники неба на сході України отримали 25 нових пікапів
• Найпотужніший оновлений Audi RS Q8 цього року приїде в Україну
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
• На аукціоні продадуть Lamborghini Miura, який все життя простояв у вітальні, як мебля
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.