Європейський Союз вирішив пом`якшити норми Євро-7 для легкових автомобілів: Авто новини від AUTO-Consulting - Євро

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Євро
• Mazda представила у Європі новий кросовер CX-80
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Німеччина надала Україні черговий пакет допомоги. Усього на 2024 рік заплановано більше 7 млрд. Євро
• Діючі штрафи в Україні за перевищення швидкості є неадекватні порівняно з європейськими, - МВС
• Європейський Союз профінансував закупівлю шкільних автобусів для 7 громад
• Європейський авторинок в лютому виріс на 10%
• DAF почав постачати в Україну вантажівки, оснащені за новими європейськими стандартами безпеки
• Європарламент схвалив нові стандарти викидів Євро-7
• Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні
• Українці можуть отримати водійське посвідчення вже у 27 країнах Європи
Ще по Євро...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Європейський Союз вирішив пом`якшити норми Євро-7 для легкових автомобілів

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-09-26 07:55:44 (1872 разів прочитано)
Європейський Союз вирішив пом
Деякі автовиробники, зокрема Stellantis, Volkswagen, Skoda та інші, були дуже критично налаштовані щодо майбутніх суворих норм викидів Євро-7 на Старому континенті. Деякі керівники навіть назвали їх "марними", але, схоже, для критиків нових стандартів з'явилося світло в кінці тунелю. Сьогодні міністри Європейського Союзу погодили нові та пом'якшені правила. Будуть суворіші норми викидів для вантажівок та автобусів, але не для легкових автомобілів та мікроавтобусів.
Після того, як автовиробники та країни-члени ЄС, включаючи Францію, Італію, Чехію, Болгарію, Угорщину, Польщу, Румунію та Словаччину, зіткнулися з опозицією, міністри погодилися не вносити значних змін до існуючих стандартів Євро-6 для легкових автомобілів та мікроавтобусів. Однак для автобусів і важких транспортних засобів будуть запроваджені більш жорсткі правила.

Хоча це рішення є офіційним, воно ще не є остаточним. Іспанія, яка головує в ЄС на ротаційній основі, представила компромісний текст, який отримав згоду Ради Європейського Союзу, що складається з міністрів ЄС. Остаточна форма закону має бути обговорена і підписана Радою, Європейським парламентом і Європейською комісією."Ми вважаємо, що цією пропозицією ми досягли широкої підтримки, збалансували інвестиційні витрати брендів-виробників і покращили екологічні переваги, отримані від цього регламенту", – прокоментував міністр промисловості, торгівлі та туризму Іспанії Ектор Гомес Ернандес (Hector Gomez Hernandez).

Чи почнуть діяти нові норми Євро-7

Європа досягла згоди про заборону з 2035 року авто з ДВС, але з певними винятками

"Позиція держав-членів є покращенням пропозиції Європейської Комісії щодо Євро-7, яка була абсолютно неадекватною, призводячи до високих витрат для промисловості та споживачів, з обмеженими екологічними перевагами", – додала директор Європейської асоціації автовиробників Сігрід де Вріс. "Мета Ради продовжити ефективні випробування на відповідність стандарту Євро-6 є розумною. Однак, порівняно з тим, що існує сьогодні, стандарт Євро 7 є набагато ширшим для нових автомобілів, фургонів і, зокрема, великовантажних автомобілів, що вимагає значних інженерних та випробувальних зусиль".

Нові пропозиції, які набудуть чинності у 2025 році як частина розкритикованих правил Євро-7, представлені Іспанією цього тижня, були сприйняті як справедливі зміни до початкової пропозиції Європейської комісії щодо посилення обмежень на викиди забруднюючих речовин, що не містять СО2, таких як оксид азоту (від гальм і шин) і монооксид вуглецю.

Це рішення було прийнято після того, як вісім країн ЄС заявили, що автовиробники вже перебувають під тиском заради мети повної електро-автомобілізації континенту до 2035 року, а Євро-7 є надто дорогим і не принесе значних екологічних переваг.

Європейський Союз вирішив пом

Самі автовиробники також виступили проти майбутніх правил. Керівник Renault Лука де Мео публічно заявив, що це відволікатиме марки від переходу на повністю електричні автомобілі, тоді як керівник Stellantis Карлос Таварес стверджував, що це призведе до стрімкого зростання цін на невеликі автомобілі, що зробить їх менш привабливими для сімейного бюджету та вплине на бідніших водіїв.

Що таке Євро-7 і чого їх так бояться автовиробники?
Євро 7 (або EU7, як його ще називають) є заключним етапом регулювання викидів двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) та гібридних ДВЗ в ЄС перед тим, як у 2030-2035 роках транспортні засоби з ДВЗ будуть заборонені до продажу.

"Основна мета – зробити ДВЗ максимально чистими, і для цього EU7 вперше приведе дизельні та бензинові двигуни до однакових нормативних обмежень викидів", – заявила інжинірингова компанія Mahle Powertrain.

Допустимий рівень викидів оксиду вуглецю (CO) буде знижено вдвічі, а викиди твердих частинок – до 30%, за рахунок включення в них частинок найменшого розміру (10 нм). Обмеження для оксидів азоту (NOx), вуглеводнів (HC) і загальних твердих частинок залишаються такими ж, як і в останніх правилах EU6d, що, однак, ставить під сумнів економічну ефективність EU7.

Європейський Союз вирішив пом

"Але однією з найновіших сфер регулювання є концепція "бюджету викидів", призначена для очищення викидів семи забруднюючих речовин при холодному запуску, включаючи CO, NOx, THC, NH3 і тверді частинки", – зазначається в коментарі Mahle Powertrain.

Наприклад, CO має фіксований ліміт у 5000 мг, NOx – 600 мг, THC (загальні вуглеводні) – 1000 мг, тверді частинки – 45 мг.

Ці кількості забруднюючих речовин можуть бути викинуті на відстань до 10 км під час будь-якого RDE-тесту, а посилені граничні умови EU7 визначають вимоги до каталізаторів із зовнішнім підігрівом.

Однак, деякі виробники, можливо, оберуть альтернативний нагрівач пальникового типу, хоча вони шумні в роботі і впливають на паливну економічність та викиди шкідливих речовин.

Ще одним нововведенням є регулювання гальмівного пилу, яке буде випробувано на стенді під час копії тесту WLTP на паливну економічність з обмеженням у 7 мг/км у період з 2025 по 2035 рік, з подальшим підвищенням до 3 мг/км у 2035 році.

Європейський Союз вирішив пом

Але найбільша зміна стосується стратегії бортової діагностики (OBD), яка в режимі реального часу відстежуватиме ключові забруднювачі, в тому числі індикатор керування двигуном (EML), якщо викиди виходять за межі допустимих норм.

Це величезний переворот в роботі OBD, яка сьогодні визначає компонент, що спричиняє підвищені викиди, наприклад, кисневий датчик.

Чому зниження цін на ринку електромобілів може стати «тривожною тенденцією»

Що таке електронні каталізатори з електричним підігрівом?
Однією з найбільших пропозицій Євро 7 є нові електронні каталізатори з електричним підігрівом. Вони стануть стандартним обладнанням для бензинових та гібридних двигунів з 2025 року і дозволять затримати процедуру запуску нових автомобілів на 30 секунд.

Е-каталізатори стануть стандартним обладнанням для більшості нових автомобілів, щоб вони відповідали новим правилам холодного запуску в законах про викиди Євро-7, які вводять “обмеження викидів”, яких автомобіль повинен дотримуватися протягом 10 км.

Європейський Союз вирішив пом

Електричний нагрівач, з'єднаний з невеликим вентилятором, схожим на фен, нагнітатиме гаряче повітря в серцевину каталізатора і підніматиме його до робочої температури – процедура, яка займає від 20 до 30 секунд.

"Щоб зменшити будь-яку затримку, автовиробники досліджують нові процедури запуску, наприклад, пов'язуючи технологію транспондера дистанційного ключа або додатки для мобільних телефонів, щоб ініціалізувати прогрів каталізатора до того, як водій сяде в автомобіль", – зазначає Mahle Powertrain, який допоміг виданню Autocar Business розкодувати майбутні правила EU7.

Однак навіть ця технологія може призвести до того, що водій затримуватиметься на 5-10 секунд, поки автомобіль прогріється, перш ніж його можна буде завести.

Коли з'явиться Євро-7?
Поточні пропозиції передбачають, що автомобілі, запущені у виробництво з липня 2025 року, повинні будуть відповідати стандарту Євро-7, тобто на два роки раніше, ніж очікувалося – агресивне прискорення впровадження, яке розлютило багатьох в галузі.

Європейський Союз вирішив пом

Незвично, що двигуни, які працюють за стандартами EU6, повинні будуть відповідати цим нормам у липні 2025 року. "Це велика зміна, оскільки історично двигуни, які вже виробляються, отримували додаткові 12 місяців для приведення у відповідність, коли правила посилювалися від одного рівня євро-стандартів до більш суворого", – зазначили в Mahle Powertrain.

Принаймні, для малосерійних незалежних виробників з річним обсягом продажів в ЄС менше 10 000 одиниць, таких як Aston Martin, Ferrari і McLaren, надано більше часу на виконання вимог – до липня 2030 року.

Однак Bentley, Lamborghini і Rolls-Royce, як частина великих концернів зі спільними інженерними ресурсами, мають виконати вимоги до липня 2025 року.

Що означає Євро-7 для автовиробників?
Величезна боротьба за те, щоб встигнути до нового терміну, з переглянутими інженерними програмами, продуктовими планами і збільшеними витратами на дослідження і розробки ДВЗ, відбувається в той самий час, коли величезні ресурси виділяються на розробку електромобілів. Зазвичай на розробку нового ДВЗ йде чотири роки, проте виробникам дається 2,5 роки на проектування, розробку та перевірку найчистіших ДВЗ, які коли-небудь вироблялися.

За лаштунками програми розвитку силових агрегатів до 2025 року вже розробляються, і тепер вони мають бути переглянуті з урахуванням додаткової роботи з переатестації апаратного та програмного забезпечення на відповідність офіційним обмеженням."Навіть незважаючи на те, що головні обмеження забруднення EU7 нарешті визначені, команди розробників двигунів OEM-виробників працюють без важливих даних з ЄС і життєво важливих деталей, які визначають результати нового стандарту EU7", – зазначили в Mahle Powertrain.

Наприклад, представники ЄС та його технічний консультативний комітет Clove востаннє спілкувалися на ключову тему моніторингу бортових викидів у квітні 2021 року.

ЄС запропонував 12-місячні консультації з автовиробниками, поки ці деталі будуть узгоджені, але також очікує, що автовиробники досягнуть цільового показника виробництва до 2025 року.

Тим часом інженери не можуть працювати з готовими до виробництва датчиками, наприклад, з відомою точністю за різних граничних умов або перевіреними на довговічність, для ключових забруднювачів, таких як NOx та аміак.

Зараз апаратне забезпечення доступне від постачальників першого рівня, включаючи Bosch і BorgWarner (через Delphi), але існують побоювання щодо недостатнього часу для проходження тривалого процесу валідації вимірювань, які відповідають вимогам ЄС7, щоб задовольнити європейські законодавчі вимоги.

Європейський Союз вирішив пом

Що означає Євро-7 для роздрібних продавців?
Існує думка, що наприкінці 2024 або на початку 2025 року в дилерських центрах можуть з'явитися вигідні пропозиції на нові або вживані автомобілі, оскільки виробники вивозитимуть непродані автомобілі до кінцевого терміну, який настане в липні 2025 року.

Однак після того, як EU7 набуде чинності, дилери та ремонтні майстерні, швидше за все, зіткнуться з труднощами у визначенні причини несправностей EML.

"Перевірка цієї нової діагностичної методології стане значним викликом для OEM-виробників, і на її завершення потрібно лише 3,5 роки", – зазначили в Mahle Powertrain.

Час і витрати в майстернях, поки ці проблеми досліджуються та усуваються, можуть значно збільшити витрати на технічне обслуговування.

Що означає Євро 7 для автомобілістів?
Покупці нових автомобілів почуватимуться більш святими через відчуття від керування найчистішими ДВЗ, які коли-небудь були створені, про що буде свідчити затримка запуску двигуна щоразу, коли вони натискатимуть кнопку запалювання.

У той же час, дуже ймовірно, що з наближенням 2024/2025 року вибір споживачів звузиться, і деякі моделі можуть бути виведені з ринку достроково.

Європейський Союз вирішив пом

Неминучість домінування на ринку важчих і вищих кросоверів видається дуже ймовірною, оскільки вони приблизно на 30% більші і потребують електромережі на 48 В. Через це модернізація існуючих моделей може виявитися недоцільною. Особливо це стосується компактних міських автомобілів, суперміні, спорткарів та купе, де простір під капотом обмежений.

За оцінками ЄС, додаткові витрати на один автомобіль становлять близько $600, але це без урахування збільшення витрат на дослідження та виробництво, і навряд чи виробники автомобілів зможуть покрити всі ці витрати, тому слід очікувати зростання цін.

Непередбачуваним наслідком може стати більш обмежена пропозиція електромобілів. З меншою кількістю моделей для продажу і меншими доходами новий стандарт Euro7 може ненавмисно зашкодити інвестиціям в електромобілі.

На зустрічі G7 було оголошено про відмову від двигунів внутрішнього згоряння (ДВЗ) до 2035 року

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Стала відома ціна першого електромобіля Xiaomi
• PEUGEOT представляє новий 7-ми місний кросовер Peugeot 5008
• Більше 50% замовників автомобіля Xiaomi вже відмінили заказ
• Українські військові отримали одну з найбільших партій пікапів
• В Україні стартують продажі пікапу нового покоління JAC T9
• «Агенція оборонних закупівель» підписала меморандум з корейським виробником пікапів
• В Україні стартують продажі доступного електрокара
• Стало відомо, хто ще став регулярно їздити на російському лімузині Aurus
• Який пікап будуть обирати для ЗСУ?
• Який зараз рівень дефіциту кадрів на автомобільному ринку. Які спеціальності найзатребуваніші
• В Україні стартували продажі та набирає популярності кросовер JAC JS6
• Новий PEUGEOT Е-3008 отримав нагороду за видатний дизайн Red Dot Award 2024
• OPEL Astra визнано «Легковим автомобілем року в Україні 2024»
• Новий Jeep Avenger вже скоро буде доступний в Україні. Оголошено версії та комплектації
• Toyota представила нове покоління 4Runner
Головні новини
• Історія Renault Trucks на теренах України. 130 років успіху
• В Україні вже видали понад 106 тис. «зелених» номерних знаків для автомобілів
• Scania проведе тест-драйв нового покоління вантажівок Super у Черкасах
• Як в Україну везуть величезний трансформатор для ТЕС
• Mazda представила у Європі новий кросовер CX-80
• Для власників автомобілів DS Automobiles стала доступна нова функція комфортного водіння GEOFENCING
• В Україні вперше виготовлено 29-метровий автогідропідіймач DASAN на базі MAN
• Scania перемогла у змаганнях з паливної економічності Green Truck 2024
• З 22 квітня паркування в Києві знову стане платним
• У суботу в Києві відкриється музей ретро автомобілів "Колеса історії"
• Німеччина надасть Україні додаткові зенітні комплекси ППО Iris-T
• Яким міг бути найкомпактніший Maserati на тій же платформі, що й Alfa Romeo Junior
• CITROEN представив новий CITROEN С3 Aircross сегменті B-SUV
• Український ВПК збільшив потужності виробництва САУ "Богдана"
• На базі DAYUN пропонується самоскид АТВ-4/2 вантажопідйомністю 8 т
• До 60-річчя Mustang автовиробник випустить спеціальну лімітовану серію
• Стало відомо скільки коштує розмінування 1 га землі у ліцензованих операторів
• Що насправді відбувалося на ринку вантажних автомобілів в Україні
• Представлений новий Nissan Qashqai. Що змінилось?
• Як перевірити лакофарбове покриття автомобіля та не купити «битка». Поради експертів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Українське підприємство створило власну версію пікапу, з урахуванням досвіду на фронті
• Як в Україну везуть величезний трансформатор для ТЕС
• На Львівщині знайшли старовинний мотоцикл, який більше 80 років пролежав у землі
• Франція пріоритетно відправлятиме в Україну БТР VAB та САУ Caesar
• Україна нарощує виробництво власної бронетехніки
• В Україні з`являться нові серії номерних знаків
• Хто став новим власником ЛАЗу і що тепер буде з підприємством?
• Стало відомо, хто буде постачати Києву велику партію нових автобусів
• Більше 50% замовників автомобіля Xiaomi вже відмінили заказ
• Українські військові отримали одну з найбільших партій пікапів
• Volvo показала, навіщо потрібні найпотужніші тягачі FH780
• Недооцінений: тест-драйв Citroen C5 Aircross
• У Верховній Раді пояснили, які саме автомобілі вилучатимуть у громадян на потреби ЗСУ
• Тест-драйв: Чим здивував Jeep Compass e-Hybrid
• В Україні набирають популярність бурокрани на автомобільних шасі
Акції у дилерів...
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
• На автомобілі SEAT 2023 року діють спеціальні ціни
• У дилерів Volkswagen доступна партія кросоверів VW T-Roc за спеціальними цінами
• На популярні моделі Mazda в Україні діють спеціальні цінові пропозиції
• Сезон ваших переваг. В Україні ще доступні автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва за спеціальною ціною
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.