Nissan активізує перехід до повної електрифікації: Авто новини від AUTO-Consulting - Nissan

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика Я Легенда
Історія JEEP
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Nissan
• Nissan шукає дилерів відразу в трьох областях України
• Майже як у Санти: в чому переваги технології e-4ORCE від Nissan
• Оновлений міський кросовер Nissan Juke знову доступний в культовому жовтому кольорі
• В Європі вже продали 100 000 Nissan з технологією e-POWER
• Nissan представляє концепт Nissan X-Trail Mountain Rescue для їзди по горах
• Як Nissan зробить завод в Сандерленді прибутковим в епоху електромобілів
• Сьогодні виповнюється 90 років з дня заснування компанії Nissan
• Тест-драйв Nissan X-Trail e-Power: електромобіль, який не потрібно заряджати
• Nissan буде продавати електромобілі китайського виробництва на світових ринках
• Nissan та Mitsubishi підтвердили плани інвестувати в електромобільний підрозділ Renault – Ampere
Ще по Nissan...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Nissan активізує перехід до повної електрифікації

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-11-28 15:36:51 (1263 разів прочитано)
Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan
Nissan підтверджує що всі три моделі, вироблені на його заводі у Великобританії, будуть на 100% електричними, що свідчить на користь просування на шляху реалізації своєї концепції майбутнього з нульовим рівнем шкідливих викидів.
Це оголошення означатиме, що центр EV36Zero в Сандерленді, який є планом майбутнього виробництва Nissan, включатиме три електромобілі (EV), три гігафабрики та до 3 млрд фунтів стерлінгів інвестицій — що стане чудовою новиною для 7000 працівників Nissan у Великобританії та для 30 000 додаткових працівників у британському ланцюжку поставок.

Nissan продав вже 1 мільйон електромобілів

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

Окрім майбутніх повністю електричних версій флагманських кросоверів Nissan Qashqai та JUKE, цей трансформаційний проєкт, за планами компанії, передбачає також третю модель, яка буде вироблятися у Великій Британії — Nissan LEAF наступного покоління, автомобіль, який наважився започаткувати електрифікацію автомобільної індустрії.

Процес виробництва автомобілів та акумуляторів буде забезпечуватися завдяки системі EV36Zero Microgrid, яка об'єднає вітрові та сонячні електростанції компанії Nissan і зможе надавати 100% електроенергії з відновлюваних джерел для компанії Nissan та її сусідніх постачальників.

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

Під час зустрічі з колегами на заводі в Сандерленді президент і генеральний директор компанії Nissan Макото Учіда заявив про ці плани: «Основою наших планів щодо досягнення вуглецевої нейтральності є створення абсолютно вражаючих електричних транспортних засобів. Завдяки електричним версіям наших базових європейських моделей, що незабаром з'являться, ми наближаємося до нової ери як для компанії Nissan, так і для всієї галузі та наших клієнтів».

«В рамках проєкту EV36Zero наш завод у Сандерленді, який є найбільшим автомобільним заводом у Великобританії, займає центральне місце в нашій концепції майбутнього. Це означає, що саме наша британська команда буде розробляти, конструювати та виробляти автомобілі майбутнього, наближаючи нас до цілком електричного майбуття Nissan в Європі».

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

Оголошена сьогодні заява стала підтвердженням того, що всі нові автомобілі Nissan в Європі відтепер будуть повністю електричними, і до 2030 року компанія очікує стовідсоткову електрифікацію свого європейського модельного ряду легкових автомобілів. Це також ґрунтується на прагненні Nissan в рамках Ambition 2030 перетворитися на дійсно сталу компанію, щоб сприяти створенню чистішого, безпечнішого та більш інклюзивного світу.

Як зазначив прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак: «Інвестиції Nissan — це величезний вотум довіри до автомобільної промисловості Великої Британії, яка вже приносить 71 мільярд фунтів стерлінгів на рік в нашу економіку. Це підприємство, без сумніву, забезпечить Сандерленду у майбутньому статус британської Кремнієвої долини в галузі інновацій та виробництва електромобілів.

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

«В основі нашого економічного плану лежить прагнення зробити Великобританію найкращим місцем для ведення бізнесу. Ми й надалі підтримуватимемо такі компанії, як Nissan, у їхньому прагненні розширюватися та зміцнювати свої позиції у Великобританії на кожному етапі, адже це сприятиме ухваленню правильних довгострокових рішень заради кращого майбутнього».

ТРИ НОВІ МОДЕЛІ ЕЛЕКТРОМОБІЛІВ
До складу останніх інвестицій Nissan входить до 1,12 млрд фунтів стерлінгів на розвиток своєї діяльності у Великобританії та розширення ланцюжка поставок для проведення досліджень та виробництва двох нових моделей, про які було оголошено сьогодні, включаючи вдосконалення виробничих потужностей та технологічних процесів, підвищення кваліфікації та оснащення для постачальників. Це стало продовженням оголошених компанією Nissan інвестицій у розмірі 423 млн фунтів стерлінгів на першому етапі проєкту EV36Zero для створення першого електричного транспортного засобу в майбутньому.

Ці три нові електромобілі є майбутньою перспективою для всіх трьох моделей, які наразі виробляються на заводі Nissan у Сандерленді:
- Nissan Qashqai — оригінальний кросовер, який став найбільш продаваним автомобілем у Великобританії у 2022 році і є кожним п'ятим автомобілем, виробленим у країні.
- Nissan JUKE — компактний кросовер, що встановлює нові правила, і проданий у кількості понад мільйон одиниць.
- Nissan LEAF — перший у світі електричний транспортний засіб для масового ринку, понад чверть мільйона яких було побудовано в Сандерленді.

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

На створення трьох майбутніх моделей надихнули три захоплюючі повністю електричні концептуальні моделі, дві з яких нещодавно були представлені на Japan Mobility Show:
- Концепт Nissan Hyper Urban — це кросовер EV, що характеризується витонченою та сучасною естетикою.
- Концепт Nissan Hyper Punk Concept, повністю електричний компактний кросовер, зовнішня естетика якого визначається багатогранними та полігональними поверхнями.
- Концепт Nissan Chill-Out, представлений ще у 2021 році й вже підтверджений як ідея для створення в Сандерленді майбутнього електромобіля.

Подальша інформація про три моделі, що включає назви, технічні характеристики та дати запуску, буде опублікована пізніше.

EV36ZERO
Сьогоднішня новина стала продовженням початкових інвестицій Nissan та її партнерів у розмірі 1 млрд фунтів стерлінгів у створення проєкту EV36Zero, що передбачає трансформацію виробничих потужностей у Сандерленді та створення першої у світі екосистеми для виробництва електромобілів.

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

До виробництва автомобілів та акумуляторів долучається ініційований міською радою Сандерленда проєкт Microgrid, який забезпечить компанію Nissan та її сусідніх постачальників на 100% відновлюваною електроенергією, завдяки використанню існуючих вітрових та сонячних електростанцій Nissan, зокрема, нової сонячної електростанції потужністю 20 МВт.

Інвестиції в додаткові дві моделі, разом з новою гігафабрикою та подальшим фінансуванням інфраструктурних проєктів, складуть до 2 мільярдів фунтів стерлінгів. Це також свідчить про те, що завдяки планам Nissan щодо майбутніх електричних версій Qashqai, JUKE та заміни LEAF, у виробництво у Великобританії буде вкладено до 3 млрд фунтів стерлінгів інвестицій.

Крім цього, уряд Великобританії виділив 15 млн фунтів стерлінгів на спільний проєкт під керівництвом Nissan загальною вартістю 30 млн фунтів стерлінгів. Це посилить технічну спроможність та науково-дослідницький потенціал Технічного центру Nissan (NTCE) у Кренфілді, графство Бедфордшир, що своєю чергою збільшить можливості для залучення додаткових британських інвестицій у дослідження та розробки майбутніх моделей транспортних засобів.

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

Сьогоднішня заява надійшла в той час, коли було підтверджено створення нової інвестиційної зони (ІЗ) на північному сході Англії. Північно-східна інвестиційна зона орієнтуватиметься на передове виробництво та «зелену» промисловість, спираючись на «Дугу інновацій», що простягається від Нортумберленду до Сандерленда та Дарема, з можливостями уздовж Тайнського коридору та перевагами, що відчутні в усьому регіоні.

Канцлер скарбниці Великобританії Джеремі Хант зазначив: «Компанія Nissan має славну історію виробництва автомобілів у Сандерленді, і її постійна відданість Великобританії свідчить про те, що наша підтримка бізнесу дає результати, допомагаючи створювати тисячі робочих місць і закріплюючи за Великобританією позицію 8-го за величиною виробника у світі».

Ось що заявила міністр у справах бізнесу Великобританії Кемі Баденох: «Інвестиції компанії Nissan у Сандерленд ще раз доводять, що план уряду щодо автомобільного сектору працює.

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

«Майбутній План розвитку виробництва буде спиратися на цю угоду разом з іншими останніми великими інвестиційними перемогами британської автомобільної промисловості, що сприятиме забезпеченню тисяч робочих місць і стимулюватиме зростання по всій Великобританії».

За словами голови міської ради Сандерленда Грема Міллера: «Сьогоднішнє оголошення є фантастичною новиною для Сандерленда, Північного Сходу та всієї Великобританії завдяки нашим провідним світовим перевагам в автомобілебудуванні та передовому виробництві, створенню високоякісних робочих місць, зростанню нашої економіки з низьким рівнем викидів вуглецю та нашому подальшому позиціонуванню як лідера з електрифікації на світовій арені. Той факт, що компанія Nissan знову прийняла рішення щодо інвестицій є свідченням величезної довіри до міста та регіону, а разом з тим і до наших мешканців.

«Сила нашого партнерства з подібними компаніями, разом з вмінням працювати з урядом, має вирішальне значення для подальшого успіху галузі, а інвестиційна зона на Північному Сході, про створення якої було оголошено сьогодні, означає, що ми можемо продовжувати працювати, і надалі залучати інвестиції такого масштабу та значення».

Nissan активізує перехід до повної електрифікації - Nissan

EV36Zero є ключовим елементом Nissan Ambition 2030, довгострокової стратегії компанії, яка має на меті перетворитися на дійсно сталу компанію, щоб сприяти створенню чистішого, безпечнішого та більш інклюзивного світу. Протягом цього періоду Nissan буде випускати вражаючі електрифіковані автомобілі й створювати технічні інновації, розширюючи свою діяльність в усьому світі. Ця стратегія відповідає цілям Nissan щодо досягнення вуглецевої нейтральності в рамках життєвого циклу продукції компанії до 2050 фінансового року.

Nissan переглядає плани щодо виробництва доступних електромобілів

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Mazda представила наступника кросовера CX-7 - Mazda CX-70
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• Новий Volkswagen Amarok назвали найкращим в конкурсі авто року серед жінок
• Великий український автохолдинг запустив продаж вживаних автомобілів з гарантією
• Яким буде Mitsubishi Pajero наступного покоління
• Аграрна Рада передала 8 спецавтомобілів рятувальникам
• В Україні стартують продажі нового Toyota C-HR
• Представлений оновлений Volkswagen Golf
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• Яким буде авторинок, коли почнуть домінувати електромобілі. Приклад Норвегії
• Українським прокурорам і поліцейським передали 50 нових Toyota Land Cruiser Prado
• В Україні з'явився перший автомобіль, надрукований на 3D-принтері
• Renault анонсувала конкурента Qashqai
• Чим здивував Женевський автосалон 2024
Головні новини
• В Україні виготовили партію вакуумних спецавтомобілів на шасі JAC N90
• В березні на Renault Koleos та Renault Captur діють акційні ціни
• На українському ринку з'явилися неофіційні Peugeot
• Прикордонники отримали 50 мікроавтобусів Volkswagen Transporter
• Українські медики отримали 6 спеціалізованих автомобілів
• Акція від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки
• Британські фермери продовжують передавати позашляховики до ЗСУ
• Автокран AVTR-25-ZN отримав нове шасі Renault
• Шлях до цивілізації: Чому клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера?
• У лютому український авторинок продовжив зростати. Статистика продажів
• В Україні збільшили кількість приладів TruCAM та ділянок з вимірювання швидкості
• Завод АЛЬФАТЕКС вже освоїв виробництво самоскидів обсягом від 6 до 26 куб. м
• Як Renault у 1988 році підняла планку потужності вантажівок
• Що нового буде на автовиставці ComAutoTrans у травні 2024 року?
• Чи є переваги купівлі вживаних автомобілів в офіційній дилерській мережі?
• Проєкт електричного Vision Mercedes-Maybach Ultimate Luxury відправили в архів
• Які інновації доступні в новому концепт-карі Opel Experimental
• Одразу 5 моделей британського бренду MG претендують на звання Автомобіль року 2024 в Україні
• В Україні пропонується великий вибір комбінованих автомобілей на шасі JAC для утримання доріг
• Звичайні пікапи стали головними носіями зброї проти "шахедів"
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Потужний український виробник автобусів реформував виробництво і отримав експортний контракт на 2024 рік
• Стали відомі подробиці нової версії САУ "Богдана"
• Нові легкові автомобілі доступні в оренду від Ryder
• Новий Volkswagen Touareg став лідером в сегменті великих позашляховиків
• Список авто, які підпадають під податок на розкіш в 2024 році
• Як не натрапити на зловмисників при купівлі авто для ЗСУ. Рекомендації експертів
• Вінничина отримала 30 автобусів українського виробництва
• Чому пільги у законі №10321 не зможуть зробити газові вантажівки популярними в Україні
• Як дилерські холдинги витримали два роки війни. Показники за 2023 рік
• В Сумах стартувало виробництво міських автобусів
• Великий український автохолдинг запустив продаж вживаних автомобілів з гарантією
• В Україні знайшли рідкісну мотоколяску Київського мотозаводу
• Як дилерські холдинги спрацювали у 2023 році? Секрети виживання
• Яким буде нове покоління Renault Duster
• В Україні з`явився ще один виробник автокранів
Акції у дилерів...
• В березні на Renault Koleos та Renault Captur діють акційні ціни
• Акція від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки
• Розпочни сезон з Honda. На мотоцикли Honda діють спеціальні ціни
• На динамічний фастбек PEUGEOT 408 2023 року знижено ціни
• Сезон ваших переваг. На автомобілі BMW 2022 та 2023 років виробництва діє спеціальна пропозиція
• Спільна акційна пропозиція від Opet та АВТЕК
• 7-місний кросовер Mazda CX-9 доступний по спеціальній ціні від 1 539 500 грн.
• На Mazda CX-5 діє спеціальна цінова пропозиція
• Renault в Україні запускає вигідну сервісну акцію по заміні оливи двигуна
• Кросовер Opel Crossland доступний за максимально привабливою ціною – від 736 000 грн.
• DS 4 доступні зі складу в Україні – уже в наявності та з вигодою 50 000 грн.
• На окремі автомобілі Lexus 2022 і 2023 років виробництва діє вигідна цінова пропозиція
• Зустрічай зиму у всеозброєнні. Вигода на запчастини Mitsubishi до -20%
• На Mazda CX-9 діє спеціальна цінова пропозиція
• Універсальність та стиль. На BMW X3 та BMW X4 діє спеціальна пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.