Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни: Авто новини від AUTO-Consulting - авторинок

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: авторинок
• Китайські виробники ще більше захоплюють російський авторинок
• Український авторинок у травні перестав зростати через "електрику" та курс
• Як змінився авторинок в Києві під час війни
• Український авторинок у квітні почав зменшуватися. В чому головні причини?
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроєкт про вживаний авторинок
• Європейський авторинок продемонстрував максимальне падіння за останні 16 місяців
• Український авторинок у березні продемонстрував 28% зростання
• Китайські автовиробники продовжують захоплювати російський авторинок
• Європейський авторинок в лютому виріс на 10%
• У лютому український авторинок продовжив зростати. Статистика продажів
Ще по авторинок...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни

ринок автомобілів | Опубліковано - 2024-03-27 20:48:38 (1753 разів прочитано)
Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок
Цього разу AUTO-Consulting вирішив трохи зазирнути в майбутнє автомобільного бізнесу, та дізнатись, які професії можуть піти в минуле, а які тільки зароджуються, та можуть стати новою IT-сферою! В цьому нам допомогли керівники й топ-менеджери найбільших автомобільних холдингів.
Минулого разу AUTO-Consulting проговорив з керівникам найбільш відповідальних автомобільних холдингів України поточну ситуацію з кадрами в автобізнесі. Ми зрозуміли, які спеціальності зараз найбільш затребувані, який відсоток нестачі кадрів та які переваги має той чи інший роботодавець.

Який зараз рівень дефіциту кадрів на автомобільному ринку. Які спеціальності найзатребуваніші

Цього разу нам стало цікаво дізнатись, яким сферу професіоналів автобізнесу України бачать керівники компаній? Чи варто очікувати скорочень тих чи інших спеціальностей, та чи варто боятися штучного інтелекту, який вже заміняє навіть митців? Цей матеріал буде корисним і тим, хто визначається з власною професією – студентам та людям, які змінюють сферу діяльності.

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

Які спеціальності будуть затребувані в найближчі п’ять, чи більше, років?
– Прогнозувати точно, які саме спеціальності будуть затребувані в автобізнесі в Україні найближчі 5 років, може бути складно через нестабільність та непрогнозованість економічної ситуації, а головне через війну в Україні, – відповідає Андрій Тарасюк, СЕО холдингу GM GROUP.

Однозначно, будуть потрібні працівники на наступні посади:
• Менеджери з продажу автомобілів (як нових, так і з пробігом).
• Приймальники замовлень.
• Автослюсари (всі напрямки ремонту).
• SMM-фахівці та маркетологи.
• Менеджери з персоналу.
• Маляри, рихтувальники кузовів, інші фахівці цеху відновлювального ремонту.
• ІТ спеціалісти, аналітики.

Як головні автомобільні оператори пережили другий рік війни. Статистика по дистрибьюторах

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

З поширенням та розвитком електричних автомобілів буде зростати потреба у спеціалістах з електротехніки, акумуляторної технології, програмування та інших суміжних областей. Ріст кількості електромобілів супроводжуватиме попит на фахівців з обслуговування та ремонту електричних систем, акумуляторів, зарядних станцій тощо.

– Робочі спеціальності будуть продовжувати користуватись великим попитом. Зараз вже відбір та залучення персоналу починається з технікумів, роботодавці не чекають готових фахівців. Враховуючи демографічну кризу в Україні, спеціальності будуть затребувані всі, але попит на робочі спеціальності буде найвищий, – каже Ярослав Вовк, Директор автомобільного холдингу НІКО.

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

– Якщо говорити про автобізнес – то в першу чергу це фахівці підтримуючих посад: ІТ фахівці, які спеціалізуються на штучному інтелекті та автоматизації робочих процесів. Звичайно буде постійний попит на якісних спеціалістів з ремонту та обслуговування автомобілів, – впевнений Олександр Джуринський, CEO та співвласник бізнесу VIDI.

– Зміна у вимогах споживачів, впровадження нових технологій та конкуренція може вплинути на зростання попиту щодо фахівців з управління проектами, стратегічного планування та аналізу ринку, – підсумовує Андрій Тарасюк, СЕО холдингу GM GROUP.

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

– Автомеханіки, продавці-консультанти і консультанти сервісу, – відповідає Оксана Нестерова, Директор з управління персоналом AWT Bavaria. Погоджується з колегою й Ірина Шаповал, менеджер з персоналу Імпортера та роздрібного бізнесу Winner.

Чи планують офіційні дилери розширювати кількість автосалонів з продажу вживаних автомобілів

Як буде змінюватися ринок вживаних автомобілів. Бачення офіційних автосалонів

Які спеціальності в автомобільному бізнесі взагалі зникнуть?
– Цілком можливо, що через розвиток штучного інтелекту, деякі спеціальності можуть зникнути, особливо ті, які пов’язані з роботою, що підлягає певним алгоритмам, – каже Ярослав Вовк, Директор автомобільного холдингу НІКО.

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

– З автоматизацією багатьох робочих процесів може зменшитися попит на фахівців з бухгалтерської сфери, секретарів, операторів контакт-центру, касирів. Але ж ці посади безумовно не зникнуть, – думає Олександр Джуринський, CEO та співвласник бізнесу VIDI.

– Ми сподіваємося, що в автобізнесі не має бути скорочення або зникнення посад. Наші клієнти звикли до високого рівня сервісу та до живого спілкування на всіх етапах взаємодії з дилерським центром. Бізнес-процеси побудовані таким чином, що по всім поточним питанням співробітники постійно на звʼязку як між собою всередині компанії, так і з клієнтами та партнерами. Тому виключення будь-кого з цих ланцюгів комунікації призведе до зниження рівня обслуговування. Сподіваємося, в найближчі роки, за сприятливої економічної і військово-політичної ситуації, штат співробітників буде лише зростати, – підсумовує Андрій Тарасюк, СЕО холдингу GM GROUP.

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

– У зв’язку з ситуацією в Україні дуже багато людей на сьогодні здають на права – щоб бути мобільним. У зв’язку з цим, автомобільний ринок дуже інтенсивно розвивається і перспективи, що якісь спеціальності зникнуть – дуже мінімальні, – відповідає Оксана Нестерова, Директор з управління персоналом AWT Bavaria.

Як дилерські холдинги витримали два роки війни. Показники за 2023 рік

Як дилерські холдинги спрацювали у 2023 році? Секрети виживання

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

Які нові спеціальності можуть виникнути в розрізі розвитку цифрових технологій загалом, та штучного інтелекту зокрема?
– Дивлячись на те, що електроавтомобілі поступово зростають у продажах (як офіційних, так і неофіційних) вже росте й ще більше буде зростати попит фахівців з розбудови зарядних електростанцій, фахівців з технологічної інженерії, набиратиме оберти сервісне обслуговування за допомогою робототехніки, тому будуть потрібні такі нові спеціальності як оператор керування робототехнікою, – говорить Олександр Джуринський, CEO та співвласник бізнесу VIDI.

– Розвиток діджитал та використання штучного інтелекту вже вплинули на необхідність відкриття нових вакансій в дилерських центрах. Такі як РРС фахівці (Pay Per Click, експепрти з контекстної реклами), таргетологи, affiliate менеджери (партнерський маркетинг), рерайтери, – відповідає Андрій Тарасюк, СЕО холдингу GM GROUP.

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

– Важко вигадати нові спеціальності, але очевидно, що існуючі будуть певним чином трансформуватись із розвитком технологій, – каже Ярослав Вовк, Директор автомобільного холдингу НІКО.

– Спеціаліст з безпеки даних: у міру того, як транспортні засоби стають все більш підключеними та керованими даними, потреба в спеціалістах з автомобільної кібербезпеки зростатиме. Ці спеціалісти будуть зосереджені на захисті систем автомобіля від кіберзагроз і забезпеченні конфіденційності та безпеки особистих даних, – переконана Оксана Нестерова, Директор з управління персоналом AWT Bavaria.

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

– ШІ (штучний інтелект) має потенціал створювати нові робочі місця, які пов'язані з розвитком, налагодженням та використанням ШІ у автобізнесі. Однак, це буде залежати від того, як буде використовуватися ШІ і які нові можливості та технології виникнуть у результаті його розвитку. Наприклад, вже не «за горами» виникнення спеціальності Інженера з впровадженню штучного інтелекту у бізнес процеси. Це буде людина, яка буде розробляти та інтегрувати різні системи ШІ в процес сервісного обслуговування або в роботу CRM, – додає Олександр Джуринський.

Шлях до цивілізації: Як найбільші українські дилерські холдинги працювали з вживаними авто у 2023 році

Які професії будуть актуальні в автомобільному бізнесі після війни - авторинок

Висновок
“Той, хто не планує своє майбутнє, має змиритися з тим, що його плануватимуть інші” – ця мудра цитата актуальна в будь який час, особли у важкий. Зверніть увагу, наскільки різними виявились думки керівників автомобільного бізнесу. Від зникнення більшості професій, до впевненості, що кількість затребуваних кадрів тільки зростатиме. Від себе лише додамо, що висококваліфіковані фахівці без роботи не залишаться ніколи. Особливо ті, хто любить і вміє пізнавати щось нове протягом усього життя!

У якому напрямку розширюють дилерську мережу офіційні імпортери автомобілів

Які дилери відкрилися за останній рік в Україні

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Як Renault повертався на український ринок. Шлях до успіху
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• В Україні стартували продажі оновленого Nissan Juke. Оголошено ціни
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• Якою буде нова Skoda Superb. В Україні вже у вересні 2024 року
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• Як пікап Tata Xenon X2 показав себе на бездоріжжі
• 125 років Renault: Цікаві факти з історії французьких авто
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
• BMW M5 нового покоління отримає "ніздрі" з підсвіткою
• В новому Opel Grandland майбутнє стає реальністю
Головні новини
• На цьому тижні ВР розгялдатиме відразу 3 законопроєкти щодо перереєстрації авто та трейд-іну
• В липні українські захисники неба отримали 50 пікапів
• Audi побудувала автомобіль за кресленнями 90-річної давнини. Що з того вийшло?
• Toyota готує оновлення Land Cruiser 300. Що замінять?
• Універсальні дорожні машини Ford Trucks з установками Rasco виявилися корисними навіть у спеку
• Компанія «ЕРІДОН ТЕХ» продовжує оновлювати сучасними вантажівками автопарки українських підприємств
• Для ППО підтотували 10 мобільних систем звʼязку на базі вантажівок Isuzu
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Шокуючі цифри: Скільки рятувальної техніки знищив ворог під час війни
• З початку року на купівлю нових легкових автомобілів українці витратили більше 1 млрд. Євро
• В дилерському холдингу GM Group запровадили цікаву новацію
• В Україні стартують продажі нового Volkswagen Tiguan
• Одеській владі доведеться достроково погасити кредит на купівлю білоруських тролейбусів в минулі роки
• Які новації для бізнесу по залученню інвестицій ввів НБУ
• Otokar NAVIGO – міський автобус, який завоював серце Європи
• Новий PEUGEOT Traveller уже доступний в Україні за ціною від 1 769 200 грн.
• Ford виводить на ринок свій аналог Volkswagen ID.5
• Кременчуцький завод "Альфатекс" представляє автовишки від 14 до 62 м
• Захисники неба на сході України отримали 25 нових пікапів
• Найпотужніший оновлений Audi RS Q8 цього року приїде в Україну
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• 7 вагомих причин, чому варто вибрати гібридний автомобіль
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Чому українські виробники не мають шансів перемагати у тендерах ЄІБ
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
• На аукціоні продадуть Lamborghini Miura, який все життя простояв у вітальні, як мебля
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.