Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні: Авто новини від AUTO-Consulting - Jeep

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика офіційний Ford Mustang Mach-E
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Jeep
• Що відомо про новий повноприводний Jeep Avenger 4xe
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Jeep фіксує підвищений попит на рожеві авто
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Wrangler
• В Україні доступні автомобілі Jeep Compass 2024 в нових комплектаціях
• На купівлю автомобілів PEUGEOT, CITROEN, DS Automobiles, OPEL та JEEP діють вигідні програми фінансування та гранти
• Тест-драйв: Чим здивував Jeep Compass e-Hybrid
• Новий Jeep Avenger вже скоро буде доступний в Україні. Оголошено версії та комплектації
• Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні
• Новий гібридний Jeep Avenger 4xe стане доступний до кінця 2024 року
Ще по Jeep...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні

ринок автомобілів | Опубліковано - 2024-03-12 13:37:06 (2003 разів прочитано)
Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep
Бренд Jeep® оголошує про старт масштабних європейських тест-драйвів власних гібридних автомобілів починаючи уже з 12 березня. Метою таких тестів є можливість познайомити зацікавлених автомобілістів з інноваційними гібридними технологіями e-Hybrid, що наразі представлені у кількох моделях Бренду – включаючи Новий Jeep Avenger e-Hybrid, що незабаром заявиться в Україні, а також Jeep Compass e-Hybrid, який вже продається в Україні.
Ерік Лафорж (Eric Laforge), голова Бренду Jeep у Європі, заявив:
«Для нашого Бренду кросовер Jeep Avenger e-Hybrid є надзвичайно важливий, оскільки він втілює ідею «максимальної свободи вибору», яку ми пропонуємо клієнтам. Додатково до автомобіля з бензиновим двигуном або повністю електричної версії, тепер з’являється ще один варіант кросовера Jeep Avenger, який дає можливість отримати перший досвід електрифікації для тих клієнтів, хто ще не готовий повністю перейти на електромобілі. Крім того, Новий Jeep Avenger e-Hybrid поєднує в собі електрифікований гібридний силовий агрегат та автоматичну коробку передач, яку так бажали клієнти».

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep

Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid: інноваційний гібрид – для реального життя
Новий Jeep Avenger e-Hybrid, що стане головною зіркою загальноєвропейських тест-драйвів, має на меті продемонструвати міцні позиції Бренду Jeep в ніші між «м’яким гібридом» MHEV (Mild Hybrid) та класичним гібридом HEV. Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid оснащений інноваційним 48-вольтовим електричним двигуном, який має надзвичайно широкі можливості, забезпечує зниження викидів вуглекислого газу CO2, підтримує новаторський шлях Бренду Jeep до електрифікації власної модельної лінійки.

Гібридний бензиново-електричний силовий агрегат Нового Jeep Avenger e-Hybrid являє собою найвищий рівень технологічних досягнень для автомобілів такого сегменту, адже він одночасно забезпечує як покращення комфорт руху, так і покращення загальної продуктивност – збільшення потужності та зменшення споживання палива. Завдяки сучасним технологіям електрифікації, Новий Jeep Avenger e-Hybrid пропонує винятково плавний рух, дозволяючи насолоджуватися «чистим» електроприводом на низьких швидкостях. Це стало можливим завдяки інтеграції трансмісії e-DCS6: автоматична 6-ступінева коробка передач з подвійним зчепленням та вбудованим електромотором.

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep

Запропоновані маршрути тест-драйвів прокладені так, щоб найкращим чином продемонструвати подвійний характер Jeep Avenger e-Hybrid: максимальна зручність та комфорт як на дорозі, так і на бездоріжжі. З одного боку – маршрути обов’язково включають в себе ділянки руху по міським або заміським дорогам, де можна відчути різноманітні гібридні функції: рекуперацію енергії, повністю електричний привод на низькій швидкості, комплекс систем допомоги рівня L2 для напівавтоматичного водіння. Також передбачені й поза-шляхові ділянки, де кросовер Jeep Avenger e-Hybrid може продемонструвати чудову прохідність та власні переваги: вибір режимів руху в залежності від типу бездоріжжя, роботу системи контролю швидкості під час спуску на схилі, великий дорожній просвіт та великі кути в’їзду/з’їзду на бездоріжжі. Таким чином, автомобілісти можуть випробувати Новий Jeep Avenger e-Hybrid в найрізноманітніших умовах: якомога більше рухатись на електроприводі по міським вулицям, швидко прискорюватись на трасі та підтримувати рух заданим маршрутом в напів-автономному режимі керування, легко долати бездоріжжя тощо.

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep

Новий Jeep Avenger e-Hybrid: особливості конструкції
Кросовер Jeep Avenger e-Hybrid був розроблений з метою стати першою «точкою входу» в світ електрифікації для автомобілістів. Саме тому в цьому автомобілі використовується силовий агрегат на основі бензинового мотору та «м’якої» гібридної системи Hybrid 48 V, яка здатна забезпечити майже ідентичний досвід керування та використання як у класичного гібрида.

Двигун внутрішнього згоряння потужністю 100 к.с. працює у поєднанні з електродвигуном потужністю 21 кВт (29 к.с.), що інтегровано в 6-ступеву автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням. Також гібридна система Нового Jeep Avenger e-Hybrid включає в себе 48-вольтовий стартер-генератор з ремінний приводом для плавного запуску бензинового двигуна, перемикання між ДВЗ та електричним приводом, а також для зменшення викидів CO2 та економії пального. Електромотор у складі гібридної системи живиться від літій-іонного акумулятора ємністю 0,9 кВт-год., який розташований під сидінням водія та не впливає на внутрішній простір салону – він залишається таким же, як у бензинової версії Jeep Avenger.

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep

Уся гібридна система Hybrid 48V додає лише 60 кг ваги у порівнянні з аналогічним автомобілем, що оснащений традиційним ДВЗ та автоматичною трансмісією. Таким чином, загальна вага Нового Jeep Avenger e-Hybrid становить лише 1 280 кг.

Водночас кросовер Jeep Avenger e-Hybrid, завдяки гібридній системі, демонструє значне зниження споживання палива. А завдяки системі рекуперації енергії під час гальмування, автомобіль може збирати й накопичувати енергію, щоб потім використовувати її коли це необхідно: під час прискорень або руху в гібридному режимі. Таким чином, гібридна система Hybrid 48V, побудована на основі автоматичної коробки передач з інтегрованим електродвигуном, дозволяє знизити споживання пального на 20% порівняно з аналогічним автомобілем, що оснащений звичайною автоматичною коробкою передач.

Загалом зниження споживання пального гібридної версії автомобіля становить -13% порівняно з автомобілем, що оснащений традиційним двигуном внутрішнього згорання. Якщо акцентувати увагу лише на поїздках у міському циклі, то зниження споживання пального може становити до -28% (заміри за правилами WLTP для міський цикл руху).

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep

Загалом нормативні показники викидів вихлопних газів для Нового Jeep Avenger e-Hybrid становлять лише 111 г/км вуглекислого газу CO2, а нормативний показник економічності пробігу складає 4,9 л на 100 км за правилами вимірювальних циклів WLTP.

Варто відзначити, що електромотор та двигун внутрішнього згорання можуть обертати передні колеса незалежно один від іншого. Це означає, що всі маневри на низькій швидкості можна виконувати в безшумному, повністю електричному режимі. Загалом на електроприводі можна долати більш, ніж 50% поїздки в міському режимі, що значно зменшує стрес від щоденних поїздок та споживання палива. Новий Jeep Avenger e-Hybrid забезпечує максимальний комфорт водіння під час паркування автомобіля та під час руху в заторах – все завдяки функціям e-creeping та e-queuing. Крім того, Новий Jeep Avenger e-Hybrid може долати до 1 км лише на електроприводі, з повністю вимкненим двигуном внутрішнього згоряння. Така можливість стане в нагоді для плавного руху в закритих низько-швидкісних (до 30 км/год.) житлових зонах, де вимагається низький рівень викидів вихлопних газів або взагалі відсутність викидів вихлопних газів.

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep

Отже, з одного боку – Новий Jeep Avenger e-Hybrid пропонує саме те, що клієнти найбільше цінують у гібридних автомобіля: комфортне водіння з низьким рівнем споживання пального та низьким рівнем викидів. Водночас, з іншого боку – гібридна система може забезпечити додаткові гострі відчуття під час прискорення завдяки функції E-Boost: у цьому режимі електромотор пропонує 55 Нм крутного моменту, що додаються до крутного моменту працюючого двигуна внутрішнього згорання. Така спільна робота двигунів забезпечує еластичність прискорень на низьких швидкостях та під час початку руху автомобіля.

Також варто відзначити 48-вольтовий стартер-генератор з ремінним приводом. Він забезпечує швидкий запуск бензинового двигуна, а також непомітні м’які перемикання між електромотором та двигуном внутрішнього згорання під час запуску останнього.

Нарешті, є ще одна особливість Нового Jeep Avenger e-Hybrid, яка робить водіння більш легким та приємним. Йдеться про трансмісію e-DCT6, що тепер доступна в лінійці моделі Avenger та ідеально підходить для водіння за будь-яких умов – в місті чи на трасі. У салоні передбачені пелюстки під кермом, які дозволяють водію обирати передачі на власний розсуд та отримувати додаткове задоволення від процесу керування автомобілем.

Новий Jeep Avenger e-Hybrid вже доступний для тестів у Європі та незабаром з`явиться в Україні - Jeep

Ну й звісно Новий Jeep Avenger e-Hybrid повністю відповідає вимогам клієнтів до легендарного Бренду: кросовер може похвалитися кліренсом понад 200 мм, кутами в’їзду/з’їзду близько 20° кожен, а також кутом рампи 34° (кут з’єднання ліній між передніми/задніми колесами). Таким чином, легендарні можливості автомобілів Jeep присутні та чудово проявляються на бездоріжжі. Нарешті, кросовер Jeep Avenger e-Hybrid пропонує шість режимів руху: три режими для міста (Normal-Eco-Sport) та три режими для бездоріжжя (Sand-Mud-Snow). Передбачено навіть додатковий особливий сьомий режим руху: йдеться про системи Hill Descent Control для контролю швидкості на схилах, що знижує ризик заносу та втрати контролю під час спуску з крутих схилів.

Новий кросовер Jeep Avenger e-Hybrid буде доступний в Європі починаючи з квітня. На українському ринку дебют автомобіля Jeep Avenger e-Hybrid очікується найближчим часом. Тому слідкуйте за новинами Бренду Jeep, аби першим отримувати всі оновлення.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Стало відомо, хто ще став регулярно їздити на російському лімузині Aurus
• В сервісних центрах МВС фіксують шалені черги. Що відбувається?
• Більше 50% замовників автомобіля Xiaomi вже відмінили заказ
• Поліція отримала партію автомобілів Mazda
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• Новий PEUGEOT Е-3008 отримав нагороду за видатний дизайн Red Dot Award 2024
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• Представлений новий Nissan Qashqai. Що змінилось?
• DAF провів зліт шанувальників ретро вантажівок
• Renault представила важливий кроссовер Symbioz
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• В Україні доступні автомобілі Jeep Compass 2024 в нових комплектаціях
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• Mazda представила у Європі новий кросовер CX-80
• CITROEN представив новий CITROEN С3 Aircross сегменті B-SUV
Головні новини
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На шасі JAC N90 виготовили нову аварійно-ремонтну майстерню
• Бош Авто Сервіс розширює мережу: в Україні відкрився 101-й авторизований сервіс Bosch
• Вантажівки IVECO приєднаються до Європейського етапу світового туру Metallica M72
• Вживане авто з підмоченою репутацією: рекомендації експертів як розпізнати «потопельника» і не стати жертвою шахраїв. Частина 1
• SANY активізує присутність на українському ринку з новими моделями
• Латвійський клуб шанувальників ЗАЗ почав відвідувати музеї ретро авто
• Завод "Альфатекс" відвантажив у Запоріжжя партію автовишок на шасі IVECO Daily
• Нафтогаз передав ЗСУ партію військових вантажівок IVECO
• Що відомо про новий повноприводний Jeep Avenger 4xe
• В Україну почались поставки нових моделей японських екскаваторів Sumitomo серії 6
• На кордонах зникли черги з вантажівок. Що відбувається і до чого тут закон про мобілізацію?
• Верховна Рада підтримала заборону евакуаторів в Україні під час воєнного стану
• Honda оновила Civic. Що змінилося?
• Патрульна поліція розпочала сезон мотопатрулів
• В Україні можуть загальмувати продажі автомобільної техніки. Але є одне «але»…
• Для військових ППО передали 10 укомплектованих пікапів за 10 млн. грн.
• Як змінить ціни на паливо підвищення акцизів? Кінець епохи дешевого автогазу
• Для поліції закуплять 150 нових автомобілів
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Що буде на місці колишнього заводу ЛАЗ
• З України вивезли колекцію рідкісних автомобілів, які потрапили до музею фсб
• 44 артилерійська бригада показала з якою технікою зараз воює
• Як вдалося запустити виробництво Citroen C5 Aircross на російському заводі? Офіційна відповідь від Stellantis
• Україна отримає одразу 1000 HMMWV в пакеті допомоги від США
• Нові положення ПДР: в Україні ближнє світло фар за містом залишається обов’язковим протягом всього року
• В сервісних центрах МВС фіксують шалені черги. Що відбувається?
• В Україні стартували продажі міні-екскаваторів Yanmar
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• Український авторинок у квітні почав зменшуватися. В чому головні причини?
• Німеччина надала Україні новий пакет допомоги і зокрема найновітніший комплекс ППО
• Поліція отримала партію автомобілів Mazda
• На електромобілі до Львова за 5 годин. Чи це реально?
• США замовить зброю у українського ВПК на $1,6 млрд.
Акції у дилерів...
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
• Кросовер Opel Grandland — в наявності в Україні зі знижкою 40 000 грн.
• В Україні стартувала сервісна акція на Renault «Обслуговування підвіски з вигодою до 25%»
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.