Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення: Авто новини від AUTO-Consulting - Hyundai

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: Hyundai
• Hyundai анонсує найдоступніший електрокар. Що про нього відомо?
• Hyundai теж вирішив запровадити платну підписку на деякі опції
• В мережі АІС пропонуються Hyundai Sonata з Кореї в кредит від 2 700 грн. на місяць
• Hyundai вдалося за копійки продати російський завод
• В 2024 році Hyundai та Kia планують продати майже 8 млн. автомобілів
• Hyundai готує доступний електромобіль Ioniq 2
• Hyundai змусили продати свій російський завод за 10 тис. рублів
• Hyundai розробив новий тип шин для зимових умов
• Hyundai/Kia придумала нову систему електроприводу для електрокарів
• Hyundai обновила Tucson. Що змінилося?
Ще по Hyundai...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Європейський Союз

Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення

ринок автомобілів | Опубліковано - 2023-05-12 15:59:14 (3057 разів прочитано)
Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення - Hyundai
Майже три місяці тому Hyundai та Kia представили програмне забезпечення, покликане зупинити епідемію крадіжок їхніх автомобілів, спричинену вразливістю системи безпеки, виявленою в TikTok та інших соціальних мережах. Поки що це не вирішило проблему. По всій країні злодії продовжують викрадати автомобілі з тривожною швидкістю: один з керівників поліції повідомив про річний обсяг крадіжок за один тиждень!
Дані з семи міст США, зібрані Associated Press, показують, що кількість крадіжок Hyundai і Kia все ще зростає, незважаючи на зусилля компаній виправити збій, що робить 8,3 мільйона автомобілів відносно легкою мішенню для злодіїв.

Від Міннеаполіса, Клівленда та Сент-Луїса до Нью-Йорка, Сіетла, Атланти та Гранд-Репідса, штат Мічиган, поліція повідомила про значне збільшення кількості викрадень автомобілів Hyundai та Kia у квітні порівняно з минулим роком. Восьме місто, Денвер, яке рано постраждало від спалаху крадіжок, повідомило про зниження на 23% порівняно з 2022 роком, але все одно зазнало великої кількості крадіжок.

Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення - Hyundai

Цього року поліція Міннеаполіса отримала 1899 повідомлень про викрадення автомобілів Kia та Hyundai, що майже у 18 разів більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

"Масштаби проблеми тільки розширюються і є експоненціально гіршими, ніж були в минулому, – повідомив в електронному листі начальник поліції Міннеаполіса Брайан О'Хара. "У нас бувають тижні, за які викрадають майже стільки ж Кіа і Хюндаїв, скільки раніше викрадали за рік".

Дані на початок 2023 року, розраховані Страховим інститутом безпеки дорожнього руху, будуть опубліковані до кінця цього року.

Деякі американські міста повідомили, що 60% або більше повідомлень про викрадення автомобілів тепер стосуються Hyundai або Kia. Відео на TikTok та інших сайтах, які ілюструють, як завести і викрасти моделі Kia і Hyundai – за допомогою лише викрутки та USB-кабелю – дозволили крадіжкам поширитися з кінця 2021 року.

У Нью-Йорку проблема крадіжок автомобілів Hyundai-Kia набула такого розмаху, що минулого місяця влада міста провела прес-конференцію, на якій запропонувала пристрої, здатні відстежувати їхні транспортні засоби в разі викрадення. Станом на 30 квітня поліція повідомила про 966 крадіжок автомобілів Hyundai та Kia – майже в сім разів більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення - Hyundai

Тривожний рівень крадіжок, який влада на національному рівні пов'язує з іншими злочинами, включаючи щонайменше 14 зареєстрованих аварій і вісім смертельних випадків, зберігається, незважаючи на те, що автовиробники представили в середині лютого свою кампанію по боротьбі з крадіжками.

Hyundai та Kia заявили, що прискорюють розповсюдження свого програмного забезпечення, причому Hyundai повідомила, що вже досягла 6 000 інсталяцій на день. Компанія повідомляє, що використовує прямі поштові розсилки, телефонні дзвінки, цифрову рекламу та соціальні мережі, щоб зв'язатися з постраждалими власниками.

Айра Габріель, речник Hyundai, заявив, що компанія намагалася видалити з соціальних мереж навчальні відео, які показують, як викрасти автомобілі.

"Але оскільки з'являються нові, – сказав він, – виникають нові хвилі крадіжок".

У заяві Kia йдеться про те, що компанія почала розробляти і тестувати програмне забезпечення для захисту ще минулого року.

Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення - Hyundai

"Процес відбувався прискореними темпами, що дозволило нам розпочати поетапне впровадження посиленого програмного забезпечення на початку цього року", – зазначили в компанії.

Органи безпеки кажуть, що компанії впроваджували програмне забезпечення надто повільно. З 4,5 мільйонів автомобілів Kia, які підлягають виправленню, автовиробник заявляє, що встановив програмне забезпечення на близько 210 000 – майже 5%. Kia заявляє, що надіслала повідомлення близько 2,8 мільйонам власників автомобілів, яких це стосується, і очікує, що повідомить їх усіх до кінця цього місяця.

Для Hyundai ця цифра становить близько 225 000 з 3,8 мільйона автомобілів – приблизно 6%. Hyundai заявив, що планує зв'язатися з усіма постраждалими власниками автомобілів до 18 травня.

Постраждалі автомобілі компаній, багато з яких є недорогими моделями 2011 – початку 2022 років випуску, не були обладнані протиугінним іммобілайзером. Такий пристрій містить комп'ютерний чіп у ключі, який повинен бути розпізнаний іншим чіпом у рульовій колонці, перш ніж двигун запрацює.

Хоча більшість автовиробників мають такі чіпи вже багато років, Hyundai та Kia відстали від галузі в цілому, тим самим дозволивши злодіям скористатися прогалиною в системі безпеки. У 2015 модельному році іммобілайзери були стандартними на 96% моделей інших виробників, але лише на 26% моделей Hyundai і Kia, повідомляє Страховий інститут безпеки дорожнього руху.

На думку Майкла Брукса, виконавчого директора некомерційної організації "Центр автобезпеки", кампанія автовиробників щодо встановлення програмного забезпечення повинна була бути більш агресивною.

Брукс припустив, що якби Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США організувала відкликання постраждалих автомобілів, у неї було б більше шансів попередити власників про небезпеку і необхідність звернутися за ремонтом.

Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення - Hyundai

Шакіра Елліс, викладач музики з Лонг-Біч, штат Каліфорнія, є однією з тих, хто не чув про крадіжки – поки її Hyundai Tucson 2019 року випуску не викрали перед її будинком близько 4 ранку 25 квітня. Автомобіль, в якому знаходилися деякі з її музичних інструментів, так і не знайшовся.

26-річна Елліс розповіла, що в її Tucson не було іммобілайзера, а про кампанію Hyundai з розповсюдження програмного виправлення її не поінформували. Якби вона знала, сказала Елліс, вона б негайно відвезла його на ремонт. Вона вважає, що Hyundai має надати їй новий автомобіль замість викраденого,

Навіть після компанії відкликання не всі звертаються до дилера, щоб убезпечити власну машину. За словами Брукса, в середньому лише близько 60% власників доводять цю справу до логічного кінця.

Деякі з автомобілів, близько 15% у випадку Hyundai, неможливо виправити за допомогою програмного забезпечення. Але і Hyundai, і Kia кажуть, що оплатять протиугінні пристрої для таких власників.

У Міннеаполісі та інших містах поліція каже, що підлітки, деякі з яких занадто молоді, щоб мати водійські права, користуються цією вразливістю. Часто вони потрапляють в аварії або стають учасниками інших злочинів. Поліція Міннеаполіса зафіксувала 209 випадків, коли Hyundai або Кіа були причетні до аварій з наїздом і втечею, і розслідує 169 повідомлень про те, що Кіа чи Hyundai були використані в інших злочинах.

Кількість крадіжок Hyundai та Kia продовжує зростати, незважаючи на виправлення програмного забезпечення - Hyundai

Кілька міст, включаючи Сент-Луїс, Клівленд, Мілуокі та Сіетл, подали до суду на автовиробників, звинувачуючи їх у тому, що вони не встановили стандартні протиугінні пристрої та поклали надмірний тягар на міські служби.

"Kia і Hyundai надали перевагу прибутку, а не людям, не встановивши іммобілайзери на ці автомобілі", – заявив мер Клівленда Джастін Бібб, оголошуючи про позов свого міста до суду.

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Європейський Союз Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Skoda представила оновлену версію бестселеру Skoda Octavia
• В Україні оголошено ціни на нові мінівени PEUGEOT RIFTER та E-RIFTER
• Rolls-Royce оновив люксовий позашляховик Cullinan
• Уряд Німеччини передав Нацполіції нові позашляховики Toyota Land Cruiser
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
• Volkswagen представив автокемпер на базі нового T7 Multivan
• Українські медики отримали 75 електричних MG4 EV
• Які новинки пікапів з’явилися на українському ринку
• Стала відома країна найбільший імпортер китайських електромобілів
• МВС отримало позашляховики від ОБСЄ
• Renault оголосила ціни у Європі на нове покоління Master
• В Україні відкрито замовлення на нову Skoda Octavia A8 зі знижкою до 85 000 грн.
Головні новини
• BMW M5 нового покоління отримає "ніздрі" з підсвіткою
• Нова ера електробайків прийшла вже і в український мотоспорт
• IVECO S-Way отримав престижну нагороду Red Dot Award 2024 за дизайн
• Готувати інфраструктуру до опалювального сезону буде спецтехніка на шасі JAC
• Сервісні центри МВС представили в Києві на CAR FEST 2024 два автомобілі
• BMW оновила купе M2
• Новий Volkswagen Golf R стане найпотужнішим в історії моделі
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• В Україні відкрито прийом замовлень на новий Opel Combo Cargo. Оголошено ціни
• В Україні розширюють сервісну мережу з обслуговування вантажних автомобілів JAC
• В Україні в цьому році почнуть виробляти сучасну БМП
• Жінки все частіше отримують посвідчення водія категорії СЕ для керування вантажівками
• Євросоюз запроваджує до 38% додаткового мита на китайські електромобілі
• В Україну продовжуються поставки тягачів Volvo FH з I-Save
• MINI представив новий 5-дверний MINI Cooper
• Scania представила нове покоління двигунів, що працюють на альтернативному паливі
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• Jaguar Land Rover почнуть використовувати китайські платформи від Exeed
• На честь 40-річчя IVECO в Україні пропонуються запчастини зі знижкою до 50%
• Київ закупив для військових пікапи Isuzu D-Max
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• Франція передала Україні бронетранспортери та вантажівки
• Українських водіїв будуть включати до Реєстру військовозобов`язаних. Як і для чого це робиться?
• Транспортна галузь може опинитись на межі колапсу
• В Україні офіційно презентували новий доступний пікап
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Berlingo та його електричну версію
• В Україні хочуть ввести додаткові перевірки громадян під час перереєстрації авто та отриманні водійських прав
• В Україні оголошено ціни на новий Jeep Avenger
• Історія успіху. 30 років розвитку групи компаній VIDI
• Перевізники придумали, як діяти з далекобійниками, що покинули вантажівки
• В Україні зростуть ціни на бензин і ДП: Рада ухвалила в 1-му читанні закон про підвищення акцизів
• Як зміниться порядок отримання послуг у сервісних центрах МВС після 18 травня
• В Україні розглядають заміну посвідчення водія кожні 5-10 років
• 125 років успіху Renault. Як французькі авто підкорювали Україну
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• АВТ Баварія виводить на ринок України ще один бренд
Акції у дилерів...
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
• На Mitsubishi Eclipse Cross 2023 року виробництва діє вигода до 129 000 грн.*
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Автобезпека світового рівня Vodafone Guardian тепер доступна за 0 грн.
• BMW 3 серії доступні в Україні по ціні від 1 500 000 грн.
• На автомобілі CUPRA на складі в Україні діють спеціальні ціни
• На броньовані автомобілі BMW Х5 М50i VR6 діє спеціальна пропозиція
• В автосалонах GM GROUP діють вигідні умови по підготовці авто після зими
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.