Шлях до цивілізації: Чому клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера?: Авто новини від AUTO-Consulting - вживан

Интернет-ресурс информационно-аналитической группы AUTO-Consulting  
Новини CARS TRUCKS BUSES ЗНИЖКИ % Статистика 125 років успіху Renault
Пошук по новинам

Розширений пошук
Розділи
Головна
Новини
 Ринок автомобілів
 Акції в автосалонах
 Тест-драйви
 Статистика автопродажів
 Ринок автобусів
 Ринок вантажівок
 Військова техніка
 Виробництво автомобілів
 Законодавство
 Автобізнес LIFE
 Дилерська мережа
 Кредити/лізинг/страхування
 Автохімія
 Сільгосптехніка
 Авто-електроніка
 Ринок запчастин
 Ринок шин
 Мототехніка
 Поради власникам авто
Розмитнення авто
Підписка на новини


• Новини по темі: вживан
• Гарантія на вживані авто: чи реально це в Україні?
• На що звернути увагу під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 2
• Як не прогадати під час вибору вживаної машини: чекліст для покупців авто з пробігом. Частина 1
• Верховна Рада проголосувала у першому читанні законопроєкт про вживаний авторинок
• В Євромоторс у Хмельницькому діє цілий ряд акційних пропозицій на нові та вживані автомобілі
• Чи планують офіційні дилери розширювати кількість автосалонів з продажу вживаних автомобілів
• Як буде змінюватися ринок вживаних автомобілів. Бачення офіційних автосалонів
• Шлях до цивілізації: Як конкурувати з «перекупами» та які перспективи у офіційних дилерів на ринку вживаних авто
• Шлях до цивілізації: Чому клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера?
• Чи є переваги купівлі вживаних автомобілів в офіційній дилерській мережі?
Ще по вживан...
Новини від AUTO-Consulting
Всі новини по темі - Україна

Шлях до цивілізації: Чому клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера?

ринок автомобілів | Опубліковано - 2024-03-01 18:55:04 (2169 разів прочитано)
Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан
AUTO-Consulting продовжує серію статей про реалії цивілізованого ринку вживаних автомобілів. Ми поспілкувались з головними операторами сегменту, керівниками крупних автомобільних холдингів та дізнались багато цікавого. Сьогодні пропонуємо вашій увазі розмову про автомобілі, які потрапляють на дилерські майданчики, умови купівлі/продажу б/в авто та портрет типового клієнта.
Загалом, за спостереженнями операторів, покупців вживаних автомобілів можна поділити на дві великі категорії:
Перший автомобіль. Коли надають перевагу авто з пробігом, щоб навчитися впевнено керувати;
Доступна престижна машина. Коли є бажання отримати автомобіль класом вище за менші гроші.

У лютому український авторинок продовжив зростати. Статистика продажів

Які автомобільні новинки з’являться на українському ринку у березні

Але давайте послухаємо безпосередньо тих, хто щодня намагається задовольнити бажання покупця отримати саме те, на чому він буде їздити щодня.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

Як змінився покупець за останній час
– Війна внесла свої корективи в портрет клієнта як нового автомобіля, так і вживаного, – ділиться спостереженнями Олександр Подручний, Генеральний директор групи компаній «Автокрафт». – Сьогодні наш клієнт став більш практичним і вибираючи автомобіль, він перш за все вибирає ціну-якість. Сьогодні, клієнт готовий йти на компроміс з купівлею нового автомобіля в рахунок більш практичного за доступні гроші.

Чи є переваги купівлі вживаних автомобілів в офіційній дилерській мережі?

За словами Юлія Завірюхи, керівника відділу маркетингу та реклами групи компаній «Автогруп», клієнт сегменту вживаних авто в офіційній мережі може бути описаний як особа, яка ретельно вивчає свої можливості та прагне отримати оптимальний автомобільний досвід. Це може бути людина, яка, хоч і має обмежений бюджет, але віддає перевагу якості та надійності перед новизною.

Бренд дилерського холдингу безумовно може мати значення для цих клієнтів, оскільки вони можуть вважати його надійним джерелом вживаних автомобілів. Репутація холдингу і його гарантії можуть стати важливими факторами в прийнятті рішення при покупці вживаного автомобіля.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

Фахівці Автотрейдинг Атолл Груп кажуть, що деякі клієнти шукають доступніші варіанти, оскільки це може відповідати їхньому бюджету або потребам у цей момент. Інші можуть вирішити інвестувати у вищий клас автомобіля за ті ж гроші, щоб отримати більше функцій або кращу якість.

Незалежно від індивідуальних мотивів, всі клієнти мають спільне бажання – знати історію обслуговування машини та експертне заключення офіційного сервісу про його стан. Це дозволяє їм зробити обгрунтований вибір і впевнено обрати автомобіль, кажуть фахівці Автотрейдинг Атолл Груп.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

– Вибір на користь вживаного автомобіля робиться завдяки відмінному стану автомобіля при нижчій, за новий, ціні. При цьому клієнти дійсно часто вибирають більш укомплектований автомобіль з пробігом по ціні базового нового. Перехід у вживаний преміум-сегмент із масового нового ми не спостерігаємо. Ще одна характерна причина останніх років – це дефіцит певних популярних моделей в салонах нових автомобілів. У цьому випадку клієнт вибирає автомобіль тут і зараз, нехай навіть із пробігом, але не чекаючи, – каже Олександр Джуринський, CEO та співвласник бізнесу VIDI.

По сегменту більш старших автомобілів, все зрозуміло – покупці хочуть отримати якісний продукт, але їх бюджет не дозволяє фінансувати новий автомобіль відповідного класу. Але й тут для покупців важлива надійність як бренду/моделі, так і репутація продавця, адже ризики купити «кота в мішку» на вторинному ринку просто захмарні.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

Ще один важливий момент для покупців – це широкий вибір. Тобто можливість подивитись не один, а декілька прийнятних варіантів в одному місці. Типова ситуація, коли покупець приїхав подивитись один автомобіль, а після консультації в салоні та перегляді доступних варіантів купує інший, який більше підходить під його потреби.

Яким бачать майбутнє автобізнесу провідні автомобільні холдинги України

Як дилерські холдинги витримали два роки війни. Показники за 2023 рік

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

Як вживані автомобілі потрапляють до дилерів
Окрім як через Trade-In, ви можете просто продати свій автомобіль офіційному дилеру, якщо не маєте бажання цим займатись самостійно. Послугу викупу пропонує і AWT Bavaria, навіть якщо у вас не BMW. Головне, щоб машина відповідала всім критеріям відбору.

– Ми активно розвиваємо такі напрямки як швидкий викуп автомобілів, викуп великих корпоративних парків автомобілів, а останнім часом з’являється попит й на комісійний продаж, – каже Владислав Росляка, керівник відділу продажу вживаних автомобілів ДЦ «Віннер Автомотів».

Зазвичай, тільки люксові бренди, такі як Porsche, обмежуються роботою виключно зі своєю маркою. Більшість офіційних дилерів приймає та продає вживані автомобілі практично всіх брендів.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

– Так як ми є представниками 10 марок, пріоритетом для нас є Trade-In. Ми працюємо з усіма сегментами вживаних автомобілів, включаючи Renault, Mitsubishi, Citroen, Kia, MG, Chery, Hyundai, Skoda, Nissan, Ford, які входять до групи компаній Autogroup, – підкреслив Юлій Завірюха, керівник відділу маркетингу групи компаній «Автогруп».

Цікава бізнес-модель в салонах мережі Автотрейдинг: фахівці компанії допомагають клієнтам продати свої автомобілі, не здійснюючи їх викуп або обмін. У деяких підприємствах є спеціальні майданчики для розміщення авто, як наприклад в Автотрейдінг-Харків (https://kharkiv.autotrading.ua/main). Відповідно, дилер заробляє на комісійних з продажу виставленого на їхньому майданчику клієнтського автомобіля.

– Ми купуємо вживані авто як через послугу Trade-In, так і без продажу нового авто (як у фізичних осіб, так і у юридичних), – каже Ярослав Вовк, директор НІКО Авто Холдинг. – Наші дилери працюють зі всіма вживаними автомобілями, без обмежень по марках та віку.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

В автосалонах VIDI можна вибрати оптимальний для себе варіант продажу старого автомобіля:

1. Авто можна внести в якості передплати за новий автомобіль (Trade-In). Причому, в парі з програмою кредитування це іноді дозволяє пересісти на новий автомобіль взагалі без доплати.

2. Далі є варіант простого викупу автомобіля. При цьому клієнт швидко отримує кошти, а вся процедура може зайняти один день.

3. Є також зручна комісійна схема, коли клієнт продає автомобіль через наш салон по своїй ціні. При цьому автомобіль знаходиться в безпечному підземному автосалоні, а досвідчені продавці 7 днів на тиждень демонструють його величезному потоку клієнтів, які проходять через автомістечко VIDI.

Навіть офіційному дилеру Porsche можна просто продати свій старий автомобіль за схемою комісійного продажу, адже така послуга присутня в мережі Winner Automotive. Інша справа, чи приймуть ваш автомобіль, адже йому доведеться пройти горнило перевірок на відповідність стандартам технічної справності та правової чистоти.

Як головні автомобільні оператори пережили другий рік війни. Статистика по дистрибьюторах

Український авторинок піднявся на 3 пункти серед країн Європи

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

З якими б/у автомобілями працюють дилери
Головна умова до вживаного автомобіля, як правило – офіційна історія: машина має бути офіційно імпортована та мати чесну історію обслуговування. Окрім технічного стану, автомобіль перевіряється також на правові обтяження.

– За програмою Porsche Approved офіційні дилери працюють з автомобілями віком до 15 років та пробігом до 200 тисяч кілометрів. При схемі Trade-In приймають авто здебільшого преміального сегменту. Хоча трапляються й випадки з масового сегменту – головне, щоб викуплена машина була ліквідною на вторинному ринку.

Жорстких умов до віку та стану авто немає, втім, присутній здоровий глузд та бізнес-сенс у кожній окремій угоді. Сервісна історія перевіряється через відповідних офіційних партнерів, – каже Ігор Ткаченко, бренд-директор Winner Porsche.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

Winner Select має наступні вимоги до автомобілів, які потрапляють на Trade-In:
● Приймаються автомобілі, які були придбані у офіційних дилерів в Україні;
● Не приймаються автомобілі після ДТП, у яких було пошкоджено геометрію або системи безпеки;
● Всі автомобілі проходять ретельну технічну перевірку на станціях сервісного обслуговування.

– Задля додаткової безпеки усі автомобілі оформляються в «СЦ» на наше підприємство. Таким чином, у покупця не виникнуть проблеми з юридичною прозорістю автомобіля, – додає Владислав Росляка, керівника відділу продажу вживаних автомобілів ДЦ «Віннер Автомотів».

Для преміальних брендів важливий пробіг та рік випуску, але для дилерів, що працюють в масс-маркеті, зазвичай, обмежень в цьому плані немає. Кожен товар має свою ціну, та на кожен автомобіль знайдеться свій споживач.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

– Ми робимо пропозицію на вживаний автомобіль будь-якого бренду. Вже потім кожний автомобіль отримує індивідуальну пропозицію після технічної діагностики, – каже Олексій Олійник, менеджер з питань регіонального розвитку AWT Bavaria.

В мережі автосалонів “Автогруп” теж можна просто продати свій автомобіль, не обов’язково користуватись програмою Trade-In. В будь-якому разі, тут обіцяють надати найкращі умови та професійну підтримку.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

– Ми готові запропонувати нашим клієнтам швидкий викуп їхніх автомобілів навіть якщо вони сьогодні не розглядають придбання нового автомобіля, – говорить Олександр Подручний, Генеральний директор групи компаній «Автокрафт». – Ми працюємо у середньому ціновому сегменті, але за умови купівлі нового автомобіля за системою Trade-In в одному з наших автосалонів, готові працювати в будь-якому ціновому сегменті.

Які дилери відкрилися за останній рік в Україні

В мережі автосалонів Автотрейдинг Атолл Груп не існує обмежень стосовно брендів, які входять до портфелю компанії (SEAT, Ford, Skoda, Hyundai, Renault, Suzuki), проте щодо інших марок, розглядаються лише автомобілі з пробігом до 150 000 км. Ексклюзивні моделі та автомобілі з США не розглядаються.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

– Наші умови: розмитнені авто, будь-яка модель, з чистою історією, без серйозних пошкоджень та майже без обмежень по віку. Автомобіль ми детально перевіряємо на наших сервісних станціях. Історія також детально досліджується перед автовикупом, – наголошує Юлій Завірюха.

Олександр Джуринський теж підтверджує, що в автосалоні VIDI готові прийняти будь-який автомобіль, яким володіє клієнт, що купує новий автомобіль. Також в компанії пропонують Trade-In не тільки при продажу нових автомобілів, але й вживаних: – Ми принципово не займаємось автомобілями, де є підозра або підтвердження того, що пробіг був «скручений», – підкреслює Олександр.

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

Висновок
Картина вимальовується досить приваблива, причому, як для тих хто хоче придбати вживану машину, так і для тих, хто хоче продати свій старий автомобіль. На думку AUTO-Consulting, певна переплата за перевірену машину та умови купівлі в офіційному автосалоні, на відміну від авторинку, все ж таки варті того. Особливо враховуючи збережені нерви та переживання, які витрачаєш перебираючи “котів в мішку” за оголошеннями чи на базарі.

Яким бачать майбутнє автобізнесу провідні автомобільні холдинги України

Шлях до цивілізації: Які клієнти обирають вживані авто у офіційного дилера - вживан

FaceBook     Twitter     email     Telegram   Підпишись на канал в Telegram


Підпишись на новини на пошту
Новини по темі - Україна Всі новини по темі ринок автомобілів


Цікаве по темі...
• Урядовий законопроєкт про 15% військового збору викликав небувалий ажіотаж на авторинку
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Посольство Німеччини передало Нацгвардії нові пікапи
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• Новий CITROEN C3 Aircross дебютує вже завтра. Що відомо про новинку
• 125 років Renault: Цікаві факти з історії французьких авто
• В Україні оголошено версії та ціни на новий Opel Vivaro
• Zeekr заборонив офіційно постачати свої авто до РФ і ось чому
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
• Toyota готує оновлення Land Cruiser 300. Що замінять?
• В Україні стартують продажі нового Volkswagen Tiguan
• В новому Opel Grandland майбутнє стає реальністю
• Купе-кросовер Genesis GV80 на ринку США виявився дорожчий від BMW X6
• Bugatti представила новий гіперкар за 3,8 млн. євро
Головні новини
• Як зміняться бюджетні платежі на авторинку після введення військового збору. Експертна думка
• На перегонах Тур де Франс засвітився новий Skoda Elroq
• Ще один виробник пропонує заміну МАЗам та ЗіЛам
• В Україні оголошено ціни на новий CITROEN Jumpy
• В Україні хочуть зменшити акциз на пальне для аграрного сектору
• Український виробник представив найкомпактніший автопідйомник
• Наслідки нового закону: За оцінками експертів відрахування в пенсійний фонд при купівлі нових авто впадуть у 3 рази
• В сервісі перереєстрації авто через Дію з`явились нові функції
• Відразу дві нові моделі Skoda отримали п’ять зірок за безпеку Euro NCAP
• Міноборони вже допустило до експлуатації в ЗСУ понад 20 зразків багі та мотоциклів
• Скільки українці гублять водійських посвідчень
• В Черкасах презентували каталог «Українська техніка для громад», в який увійшло 32 виробника
• Укртелеком закупив майже 300 автомобілів CITROEN в лізинг
• Замовнику в Києві поставили вантажівку Foton Auman 1186 з з крано-маніпуляторною установкою Fassi
• DAF продемонстрував свій прогрес за 75 років виробництва вантажівок
• Які цікаві рішення для мобільності ZF Aftermarket представить на виставці Automechanika Frankfurt 2024
• Урядовий законопроєкт про 15% військового збору викликав небувалий ажіотаж на авторинку
• Український ринок електрокарів у 2024 році став виглядати краще серед європейських країн
• В Україні діє спеціальна гарантія на шини Michelin
• Як Уряд збирається обкласти драконівськими податками ринок автомобілів. На які авто вони будуть діяти?
Всі новини...

Авто- мото- музеї та колекції України
«Фаетон» Запорожжя
«Ретро Гараж» Львів
«Винтаж Гаражъ» Дніпро
«Машини часу» Дніпро
Музей КПІ Київ
Harley-Davidson Kyiv
«Мотомір» Камєнскоє
Ретромотомузей Львів
Zastava Умань
Мотоколекція OldCarService Київ
Гараж Януковича
Мотоколекція Берегово
Ретро музей Карлівка
Колекція Львівських мопедів
100 екземплярів за 100 років

Заводи, де виробляють
Ваші машини
Український авторинок за 100 років
ЗАЗ 2009 р., Як роблять ZAZ Forza 2011 р., ЗАЗ 2017 р.
Богдан (Черкасы), 2009, 2013, 2019 рік
Богдан JAC, Богдан-МАЗ
АвтоВАЗ
ЛуАЗ, ЛуАЗ 2016
Черкаський Автобус 2003, 2016 рік
КрАСЗ
Що залишилося від ЛАЗу
Що залишилося від КМЗ
Що залишилося від ХВЗ
Що залишилося від ЛМЗ
Єврокар
ЧАЗ
Часов-Яр
Історія КМЗ
Завод ім. Малишева
Київський БТЗ
Перший український автозавод
Велосипеди України
Audi
Jaguar Land Rover China
Peugeot
Porsche
Volvo
FSO
KIA Slovakia KIA Russia KIA Korea
Lamborghini
MG
BYD
Chery, Chery 2016
Geely, Emgrand EC8, Emgrand GC9
Great-Wall, 2012 рік
FORD Otosan
MAN & Neoplan Туреччина
IVECO
MAN
Scania Сідертельє
ГАЗ, ГАЗ 2010
УАЗ

Лічильники


SHALB  
Secured  
Купить машину на автопродаже? Автобазар Украины.

Популярні новини
• В Україні створили замінник 10-тонних самоскидів МАЗ
• Український виробник представив заміну аграрним КАМАЗам
• Урядовий законопроєкт про 15% військового збору викликав небувалий ажіотаж на авторинку
• Як Уряд збирається обкласти драконівськими податками ринок автомобілів. На які авто вони будуть діяти?
• Вантажівка MAN перевезла 350-тонну субмарину
• Новий Opel Zafira прямує в Україну: Оголошено ціну
• В Україні створили легкий тактичний бронеавтомобіль "Джура"
• В Україні стартовали продажі нового Volkswagen Golf
• Стартують продажі оновленого Nissan Qashqai
• Група компаній VIDI: від амбіцій до лідерства на ринку
• У червні зростаючий тренд українського авторинку надломився і змінився на падіння
• Національна гвардія отримала першу партію нових бронеавтомобілів українського виробництва
• В Україні оголошено версії та ціни на новий Opel Vivaro
• На аукціоні продадуть Lamborghini Miura, який все життя простояв у вітальні, як мебля
• В Україні відкрито передзамовлення на нове покоління Skoda Kodiaq
Акції у дилерів...
• На Skoda Kodiaq першого покоління діє вражаюча знижка в 94 500 грн.
• В Україні розпродають фургони Volkswagen Crafter
• В мережі Renault в Україні стартувала сервісна акція «Вигідне ТО»
• На культовий Mazda MX-5 діє літня цінова пропозиція
• Volkswagen T-Roc в Україні зараз доступний зі складу з вигодою 9%
• Гібридний кросовер Honda ZR-V пропонується з вигодою -262 тис. грн.
• У мережі СТО АІС стартує літня акція «Влітку з комфортом»
• В Україні пропонують вигідні рішення по альтернативному забезпеченню електрикою
• Спекотні знижки до 122 000 грн. на Skoda Karoq подовжено до кінця липня
• PEUGEOT пропонує свої бестселери зі складів в Україні за максимально вигідними цінам
• На SKODA Karoq діють знижки до 122 000 грн.
• Власники Mitsubishi зможуть вигідно обслужити кондиціонер
• Акцію від Opet для СТО, Автомагазинів та Підприємств з власним парком техніки продовжено до 30.04.24 р.
• Ціни, в які можна закохатися! Спеціальні ціни на усі автомобілі SEAT 2023 р.в. на складі в Україні
• На останні моделі Volkswagen Caddy 2023 року діє спеціальна цінова пропозиція
Авто історія
Історія АвтоЗАЗа
Історія Богдан/ЛуАЗ
Історія Черкаський автобус
Історія КМЗ / КМЗ 75 років
Музей Audi
Історія NSU
Музей BMW
Музей Citroen
Історія Citroen
Музей DAF
Музей Ferrari
Музей Fiat
Музей MG
Музей Peugeot
Історія Dangel 4x4
Історія Jeep
Музей Porsche
Музей Volvo
Парк Ferrari World Park
ВАЗ-2101 "Копійка"
ВАЗ-2121 "Нива"/LADA 4x4
LADA Sport
ГАЗ-24 "Волга"
ЛуАЗ-969
ЗАЗ-965
Перший український мотоцикл
Найперша мотоколяска К-1В
Перший київський мотоцикл К-1Б
Всі модели ЛМЗ
Історія Mini
Музей в Брюселі
Музей в Турині
Музей в Пекині
Музей в Шанхаї
Гараж Князя Монако
Авто королів XX сторіччя
Гараж Януковича
Китайський автопром
Турецький автопром
Корейський автопром
Авто II світової війни
Автівки Великої Перемоги
Авто Ленд-ліза
Лімузини російських вождів
Київський тролейбус
Київський автобус
Перші українські тролейбуси
Київський швидкісний трамвай
НТУ - 75 років
Перші авто та автоСМІ в Україні
ТОП10+ найстаріших автомобілів в Україні
Автономера Київа за 116 років
Статистика українського авторинку за 100 років
Скільки авто було продано в Незалежній Україні

Великі особистості Андре Сітроєн, Джорджетто Джуджаро, Луїджи Колані, Фердинанд Порше, Марчелло Гандіні, Mr. Dream Car Олексій Сахновський, Свємпа, київлянин Володимир Вєклич, Філіп Прибилой Д4
 
Зв'язок
Тел.: +38 063 233 43 31
Пишіть нам >>>
Зробити стартовою | У вибране
Експорт новин |
Реклама на сайті
Роздрук, збереження, переклад іншою мовою або носій матеріалів, опублікованих у новинах AUTO-Consulting, допускаються лише для особистого використання. Інше використання матеріалів (зокрема, часткова чи повна публікація) допускається лише з дозволу ІАГ AUTO-Consulting. Використання матеріалів www.autoconsulting.com.ua допускається за наявності гіперпосилання на www.autoconsulting.com.ua.